Skocz do zawartości
Grubcio1836

Jak wyjąć zamek w tylnych drzwiach.

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy mam prosbe jeśli ktos móglby mi powiedzieć jak wijąć zamek w tylnych lewych drzwiach bo musze wymiwnić mikrowyłącznik.Za pomoc dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jest tych porad tutaj masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz rozbiórka drzwi i naprawa zamka i tyle ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie a czy ktos wie jak dokładnie wypiac linke od klamki zewnetrznej do zamka. Bo nawalił mi mikrostyk i drzwi rozebrałęm i utknąlem na zamku a trzeba jakos jezdzic.

Edytowane przez Grubcio1836

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj manuala klik

A tu opis klik post bodajże 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko ze w tylnych drzwiach nie ma plastikowej zaślepki za która znajduje się śrubka uwalniająca zewnętrzną cześć klamki , dzięki której będziesz miał dojście do linki od klamki.

Śrubka znajduje się pod uszczelka gumowa która w tym miejscu nie jest klejona i możesz ja śmiało odsunąć na bok . Staraj się wyjąc zamek razem z blacha na której jest założony mechanizm szyby dożo łatwiej się to składa . Zwróć uwagę jak dokładnie będziesz miał zaczepiona linkę w klamce to jest bardzo ważne jest to żebyś tak samo ja zapiął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jak zdjac plastikową osłonke (tak jak jest z przodu zamek) i dopiero krecić tą srubką az wyjdzie ten metal bo nie wiem.Wcxzorajcały dzionek zmarnowałem i nic nie zrobiłem a nie miałem czasu na forum looknąć. A ma moze ktos fotke jak zamocowana jest linka od klamki w zamku. Jestem ciekaw czy uda mi sie naprawić a jak nie to czeka wymiana zameczka ale koszt nie duzy bo 130 zł nowy na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności