Skocz do zawartości
Jaro.Slav.

Brak światła postojowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj zauważyłem że nie świeci się przednie światło postojowe od strony kierowcy, natomiast prawe od strony pasażera świeci. Dodam że, od niedawna mam założone lampy "Angel Eyes" i po zamontowaniu wszystko było ok. Żarówki i bezpieczniki są ok. Bezpieczniki odpowiedzialne ze światła tylne mijania i właśnie światła postojowe dopiero co wymieniałem bo były przepalone.

Na forum znalazłem że, problem może być we włączniku świateł wtedy gdy postojówki świecą z włączonym kierunkiem. Jednak u mnie nawet zwłączonym kierunkiem lewa postojówka nadal nie świeci. Nie wiem jak wyjąć ten włącznik świateł żeby go sprawdzić?.

Proszę o porady i z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

VW PASSAT B5 (3B) 1.9 TDI (AFN), 1999r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

to jest bardzo proste!

musisz odkręcić dolną obudowę w której się znajduje przełącznik raptem 4śr

od strony bezpieczników dwie i od dołu po prawej i po lewej.

musisz powypinać kostki od przełącznika świateł,regulacji świateł i gniazdo diagnostyczne.

z wymontowaniem samego przełącznika sobie poradzisz.

ja wyciągałem go już nieraz nie mając o tym pojęcia,naprawdę bardzo prosto.

przeczyściłem styki zapsikałem wd40 i pomogło na jakiś miesiąc.

radze poszukać nowego włącznika świateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki przemm za poradę, jak znajdę chwilę czasu to się za to zabiorę, mam nadzieję że to wina włącznika i postojówka będzie świecić.

Pozdrawiam

Jaro.Slav.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności