Skocz do zawartości
RomanS

Koła od B5 do B5 FL - czy można załozyć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, czy zakładał ktoś może koła od Passata B5 przedliftowego do B5 po lifcie ?

 

Chciałbym założyć koła 16 " ET 45 z oponami 205/55R16 do Passata politowego. Czemu takie ? Bo takie mi się nawinęły pod rękę :D.

 

Wiadomo, że po lifcie Et wynosi 37 mm. Czy jak założę koła o ET 45 to nie będzie jakiejś kolizji z zaciskiem hamulcowym, piasta, zwrotnicą itp. ?

 

Może ktoś montował taką kombinację i ma doświadczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy w rozstawie?? przed fl nie było czasem 5x110 ?? moge mylić z "gulfem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma różnicy w rozstawie?? przed fl nie było czasem 5x110 ?? moge mylić z "gulfem".

B5 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wejdą bo mam taka konfiguracje.Założyłem 2 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdą też od b6 krzys566 zakladal do swojego (19")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alumy 16', ktore wczesniej hulały na B6... i pasują bez problemu. A jakbys miał nawet za duże ET to dokupić dystanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszecie o B6 to domyslam sie, że tam jest ET 45 ?

 

O dystansach myslałem już ale gdyby mogło byc bez nich to wolałbym bez. Te 8 mm na stronę myslę, że nie zmienia właściwości jezdnych i wizualnych w jakiś widoczny sposób :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem jakie jest standardowe ET w passacie B6, alufelgi ktore mam nie są ori VW (maja akurat ET35). Natomiast w B5 ori felga ma ET45, jesli bedziesz mial wieksze ET (a wiec i blizej srodka samochodu) to mozliwe ze bedziesz zmuszony zalozyc dystanse aby Ci nie obcieraly kola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności