Skocz do zawartości
Gość neone

Spadanie obrotow do 500 lub gasniecie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość neone

Jak w temacie , w czasie jazdy redukuje bieg na jałowy to obroty spadaja do 500 lub nizej i wracaja po chwili do pozycji 900-1000 lub auto gasnie?? co dziwne ze nie za kazdą redukcją tak sie dziej ,czasem spada normalnie 900 ,co to moze byc ??

slyszalem ze prawdopodobnie przepustnica moze byc zapchana!! przeplywomierz wymienilem bo sie dusil przy 4000 obrotow, na inny ale nie nowy !! a teraz zachowuje sie tak jak w temacie !!

passat b5 1,6 benzyna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz gaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AndreeeW1

mialem to samo. I tak jak napisales w moim przypadku byla to przepustnica,przemycie jej benzyna zalatwilo sprawe. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem też gdzieś, że przy takich objawach, to moze tez byc niezaciekawe (czyt. luźne) połączenie przy sondzie lambda (przewód mógł się deko wysunąć na przykład), bo miałem na początku podobne objawy, ze mi spadało do 500 i potem spowrotem wracał na 900. ale nie robiłem nic i samo się naprawiło i jest OK. :ok::cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże prawdopodobieństwo, ze winowajcą jest przepustnica. Być może jest zabrudzona i wymaga tylko przemycia lub tez wymaga wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem identyczne objawy.... kiedys zgazl mi silnik przy mocnym hamowaniu przy 150km/h ..... oj spociłem się.... mycie przepustnicy i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angst

podlacz pod komputer, pewnie beda bledy przepustnicy. wtedy tak jak mowia poprzendicy wyczyscic ja i najlepiej wykonac jej adaptacje za pomoca komputera. w moim poprzednim samochodzie (vw polo) pomoglo to na 2 lata. potem problem powrocil i czyszczenie pomagalo na tydzien. skonczylo sie wymiana przepustnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość neone

dzieki koledzy !! mam nadzieje ze to pomoze, bo juz mam powoli dosc tego auta, dzisiaj mi padla pompa wsapomagania kierownicy !! koles wymienil lozysko i skasowal 200 zl !! brrr

jak to kasuja tych co sie nie znaja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności