Skocz do zawartości
Gość LukWol

Filtr Paliwa , jak wygląda w 1.8 ADZ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LukWol

mój porzedni post został wy..... do śmieci , choć nie znalazłem w szukajce wszystkich odpowiedzi , no ale nic ... mam jeszcze jedno pytanie , jaki jest filtr paliwa w 1.8 ADZ ? szukałem i nic ... chyba ,że coś źle robię . Nikt nie jest nieomylny !

 

Czy wkręcany , czy w czepiany w wężyk paliwa , .... w inter carsie są przynajmniej 3 typy

Edytowane przez Duży
2 scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może najpierw zajrzyj pod maskę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LukWol

filtr jest chyba raczej przy baku gdzieś ?!?! nie mam kanału , nie mam możliwosci sprawdzić . Napewno ktoś wymieniał ???? :D

Edytowane przez LukWol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o tym czytałem temat właśnie na Technicznym Passat B3 - B4 (35i), więc może jednak poszukaj i, ewentualnie, dopisz pytanie do tematu. To już się nie dziwię że Duży zwracał ci uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W silnikach benzynowych filtr paliwa jest pod autem, po prawej stronie, przed tylnym kołem. Widać go po zdjęciu plastikowej osłony która jest przed tylną osią.

Jest to filtr przepływowy, wpinany w wąż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LukWol

nie no .... kurde.... ja już głupieje ,wpisuje w szukajce "filtr paliwa ADZ" wyskakują mi 2 wyniki zupełnie nie związane.... może ku...... ktoś to dopracuje albo mnie nauczy !!!!!! Sory ale naprawdę jestem ciemny ..................... próbowałem nie wyszło..... ,a kolega jest na forum od 3 miesięcy... ja jestem od ponad roku i mnie poucza ... może to jakiś spisek ?!?!?!? Przepraszam za taką treść ... ale internet ... jest po to aby uzyskiwać informacje/wymieniać się nimi .... a nie żeby ludziki podwyższali swoje EGO

 

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

 

skcrack... Dziękuję za konkret ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. Filtrona PP 836, ale lepiej załóż MANNa lub Knechta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LukWol

Dzięki wielkie ... sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukWol jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam, nie chciałem ci dokopać, poprostu czytałem temat z którego można by wywnioskować gdzie takiego filtra szukać, a przypomniało mi się właśnie po napisaniu pierwszego posta

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=46860

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LukWol

Podziękował :) i przepraszam :) Można zamknąć i wywalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności