Skocz do zawartości
elanboc

Stukanie......(fotki)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Mam taki problem ze podczas jazdy slychac stukanie od strony kierowcy takie delikatne-slychac to podczas skrecania jak i na prostej podczas przyspieszania.Niewiem czy do konca to wahacze nie mam zielonego pojecia.moze ktos takie cos mial??oto foteczki-:)

 

20081112.jpg

w640.png

 

20081112001.jpg

w640.png

Edytowane przez elanboc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unieś auto i poruszaj kołem. Usłyszysz pukanie któregoś z wahaczy. Mam właśnie identyczny objaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam do wymiany dwa wahacze górne takie jak na zdjęciu z lewej i prawej stronie i mam pytanie czy można wymienić te wahacze i nie dotykać tych na dole czy już trzeba wszystkie wymienić góra i dół ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie tez sie zastanawiam czy ja mam to do wymany dlatego dalem fotki.I niewiem jaki koszto wymiany i co wymianic by juz nie stukalo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byry007 napisał:

JA mam do wymiany dwa wahacze górne takie jak na zdjęciu z lewej i prawej stronie i mam pytanie czy można wymienić te wahacze i nie dotykać tych na dole czy już trzeba wszystkie wymienić góra i dół ??

Wachacze możesz wymieniac dowolnie, w zależności który padnie,....po wymianie wachaczy wskazane jest sprawdzic zbierzność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wymianie wahaczy, firmach, cenach jest już kupa informacji na forum.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności