Skocz do zawartości
Andrzej Woo

Schemat elektryczny do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje schematu ecu do B6 2007r 2.0 TDI 16v BMR. Sciągnąłem b6_wd_eng.pdf niestety brakuje TDI. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

 

nie prosciej bedzie Tobie zaopatrzyc sie w Else? Tam jest wszystko co potrzebujesz, sam schemat to jedno, ale masz tam umiejscowienie elementow, demontaz czesc itd, na pewno sie przyda programik a i szybciej znajdziesz co potrzebujesz w kazdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie potrzebował był schemat z opisem pinów sterownika drzwi kierowcy passat b6 2005r 2.0 bmp

 

DSCF4104.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuję panowie schemat podłączenia czujnika ultradźwiękowego nr. 3C0 951 171 C sprawa pilna!!!

wielkie dzięki

Edytowane przez ace_piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam środek z B7 i potrzebuje schemat zegarka,włącznika awaryjnych,przycisku ESP i przycisku hamulca ręcznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Panowie, poratujecie schematem instalacji elektrycznej do Passata B7 o oznaczeniu silnika CFGB. Szukałem na necie bez skutku. Będę dozgonnie wdzięczny, jak ktoś podrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Poszukuje schematu do passata z 2007 z parkAssistem tz. ops z pla1,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje schematu wtyczki do swiateł bixsenonowych z doświetlaniem zakrętów passat b6 2007r. Powodem jest brak długich świateł po montażu lamp

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić alarm z gps i potrzebuję schemat do passata B6 2,0tdi BMP 2005rok kombi model 2006. Może macie jakieś opinie o alarmie TYTAN DS512? Potrzebuje impulsy z drzwi maski i klapy, plus po zapłonie, impuls na kierunkowskazy i plus i minus z CANa. Gdzie to wszystko znajdę?

 

Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiada ktoś schemat stacyjki do Passat B6 2010r 2.0 TDI 170km DSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności