Skocz do zawartości
VALDI

"Duży" przegląd na 60000.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym zrobić duży przegląd na 60000 ... mam juz 66000 na zegarze ...

i pytanko. Co jest wymieniane (powinno)? i jaka cena takiego przeglądu w ASO (pewnie będzie to kolosalna cena - dzwoniąc do nich nie umieją powiedzieć bo "muszą zobaczyć" eh) oraz u innych ...

Może robił już ktoś taki przegląd i może coś napisać?

Z góry dzięki! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem dokladnie majac 59500 duzy przeglad, wymienili mi olej z filtrem, filtr przeciwpylkowy i plyn hamulcowy oraz cos tam posprawdzali hamulce itd. materialy 383 zl + robocizna 562 zl razem 945 zl w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej w DSG, jesli takowa masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam DSG ... hm 900zł ... spodziewałem się znacznie więcej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 60000km a komputer pokazuje przeglad przy 65000.Mam serwis Longlife.Z ciekawosci obdzwonilem kilka serwisow.Olsztyn - Gdansk - Warszawa.Wszedzie praktycznie to samo ok 1200zł.Jakos w Gdańsku w jednym powiedzieli 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matsil, ale mnie interesuje co jest wymieniane na 60000 ... wiadomo ze olej ... i co więcej ... (niby "duży" przegląd) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

 

24363827.th.jpg

 

Jeżeli admini usuną posta lub link ze względów na prawa autorskie to daj znać i wyślę na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tak zwany pic na wode ... standardowo wymiana oleju + 3 filtry ... = 1300zł

Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to wyglada w Polsce ale w Anglii nie musisz serwisowac w ASO , zeby zachowac gwarancje , popytaj , zadzwon przede wszystkim do VW ( gl.siedziba w Polsce ), mozesz zaoszczedzic troche kasy ( przepraszam za brak polskich znakow - klawiatura nie przystosowana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie u nas tez nie trzeba, jesli przeglad jest udukomentowany i zgodny z zaleceniami producenta. Praktycznie jednak roznie respektowaniem tego moze byc i w naprawach gwarancyjnych duza ilosc papierkowej pisaniny moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matsil, ale mnie interesuje co jest wymieniane na 60000 ... wiadomo ze olej ... i co więcej ... (niby "duży" przegląd) ...
Valdi, znaczy, że nie przeczytałeś tego wątku. Ja tam osobiście opisałem czego dotyczył w moim przypadku przegląd przy 65 tys. km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdi, widzę, że zrobiłeś przegląd:

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=524395&postcount=4

ASO. Wymiana oleju (VW LongLife III) + 4 filtry + zerkniecie pod autko co pod nim słychać - i do wymiany sworzeń. Cena: 1500,-

 

Tylko dlaczego taka wysoka kwota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz pytanie nie do mnie .... tyle zaspiewali tyle zaplacilem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Valdi, widzę, że zrobiłeś przegląd:

http://forum.vw-passat.pl/showpost.p...95&postcount=4

ASO. Wymiana oleju (VW LongLife III) + 4 filtry + zerkniecie pod autko co pod nim słychać - i do wymiany sworzeń. Cena: 1500,-

 

Tylko dlaczego taka wysoka kwota?

 

Drogo? Ja miałem właśnie przegląd numer 1 po 24 tys (o 4 tys wcześniej niż komputer pokazał). Wymiana oleju i filtru oraz przeciwpyłkowego a następnie wymiana klocków (okazało się, że mogą jeszcze do 10 tys przejechać). Cena tej zabawy ponad 2000 zł. Czas trwania 4,5 godziny (siedziałem i czekałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pytam, bo 2 tyg. temu wymienił mi kolega olej, filtr oleju, filtr powietrza i filtr ppyłkowy (bez f. paliwa, bo miałem 2 kkm temu wymieniany jak mi pompa w zbiorniku szwankowała). Za części po zniżkach w Intercarsie zapłacił: bańka oleju Castrol 180 zł (jakaś promo była) + 100 zł za filtry. Całość mnie wyszła 300 zł, ale nawet gdyby za wymianę wziął 100 zł, a za f. paliwa kolejne 100 to i tak by było 500, a nie 1,5 kzł. Przy okazji posprawdzał na podnośniku autko.

Edytowane przez defender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko musisz brac pod uwage na jakich czesciach / oleju to robisz ...

zobacz nawet na Allegro ile kosztuje 1L VW LL3

Ja robilem na oryginalnych czesciach VW, olej tak samo oryginalny VW i tutaj robi się koszt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem właśnie przegląd numer 1 po 24 tys (o 4 tys wcześniej niż komputer pokazał).

Dlaczego zrobiłeś przegląd wcześniej nie sugerując się wskazaniem komputera?

 

Ja robilem na oryginalnych czesciach VW, olej tak samo oryginalny VW i tutaj robi się koszt...

W ASO zawsze używają oryginalnych części a i tak ceny są bardzo różne. Wszystko zależy od serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olej tak samo oryginalny VW
oleju nie a oryginalnego tylko jest lany castrol, czesci tez mozesz kupic oryginalne i zrobic wszystko znacznie taniej poza tym nie uraz sie, bo nie o to mi chodzi ale nie dawno szukales opon i chciales kupic chinszczyzne po tansza o 100, a na przeglad wydajesz 1500 jadac do aso autem po gwarancji. Edytowane przez Wazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oleju nie a oryginalnego tylko jest lany castrol

 

True.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności