Skocz do zawartości
TrojkaT

Passat b6 mp3, USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

MAm ten stary badziew jeszcze w pasku radio gdzie moge tylko odtwarzacCD, jest na to jakas alternatywa, wiem ze RNS 510 z NAVI ale 3k i kradna ponoc :)

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCD510 jest podobny do RNS510 tylkoze tam jest + nawigacja bluetoo itp. ??

I jaka jest jakosc dzwieku w tym RCD510

Edytowane przez TrojkaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. RCD 510 to odtwarzacz MP3 z wbudowana zmieniarka na 6 plyt, czytnikiem kart i dotykowym ekranem. Bez dysku. Jak z dzwiekiem napisze w przyszlym tygodniu bo jeszcze swojego nie wlozylem.

Pierwszy lepszy przyklad : http://www.touranpassion.com/forum/images/uploads/Comodo/Comodo_24.11.2007_1195884259_img_rcd510_vw.jpg

Duzo tanszy niz navi jesli nie zalezy Ci na nawigacji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jamal to daj znac jak juz bedziesz mial, ciekaw jestem opini bo mam zamiar kupic

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej założyć jakieś dobre radyjko 2din... ja założyłem 1din, ale konsola teraz wygląda średnio. Przymierzam się do JVC AVX710 albo XAV-W1. Ceny nowych ok.1500zł, a dużo lepsze od fabrycznego sprzętu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze Ty bedziesz mial przy odrobienie szczęscia sterowanie z kierownicy. Oni beda miec funkcje partrionic, współprace z FIS, pełne sterowanie z kierownicy, GALA, tryb dzien/noc, i jak ktos zainwestuje w BT to juz wogole bajeczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś, ja nie mam kierownicy multifunkcyjnej, parktronica fabrycznego też nie mam, a Bluetootha można dołączyć np. do JVC i wychodzi dużo taniej... Poza tym, czy ktoś z was korzysta z tych funkcji wyświetlania radia na FISie? Jak miałem jeszcze MFD2, to raz tylko z tego skorzystałem, bo nie można wyświetlać innych informacji z komputera jednocześnie...

Ja tylko podałem jedną z możliwości, co wcale nie znaczy, że gorszą, bo jakość dźwięku i możliwości rozbudowy są większe niż w przypadku fabrycznego zestawu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja tez nie mam akurat kierownicy multifunkcyjnej, ale to szczegol :) Gorzej ze stawiacie mnie przed trudnym wyborem co tu kupic :) przadoloby by sie zeby ktos napisal opinie o tym sprzecie jesli z niego korzysta lub korzystal

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci powiedzieć tyle, że MFD2 grało całkiem OK, ale założyłem normalne radio i jest wyraźna różnica. Też myślałem o RCD510, ale nie zauważyłem różnicy w jakości dźwięku do MFD2, a cenowo nie wypada za ciekawie. Niby można podłączyć DVD, ale potrzebny będzie moduł za 300-400zł, więc dla mnie niefabryczne 2din z DVD wypada korzystniej, poza tym, masz nowe, 2-3 lata gwarancji i spore możliwości późniejszej rozbudowy... Dodatkowe koszty montażu to separator (ok.10zł), kostki iso (ok.10zł) + ramka (ok.60zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wg mnie przy niefabrycznym radio tracisz na wygladzie. Najlepiej w dekske komponuje sie oczywiscie to co zakladala fabryka. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności