Skocz do zawartości
shimano

Blad airbag - czy przyczyna moga byc bezp.?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam u siebie blad poduszek powietrznych "Resistance too high" - z tego co wynalazlem to calkiem popularny blad i glownie za przyczyne podaje sie tutaj uszkodzona tasme pod kierownica.

 

Ja jednak chcialbym pojsc troche w innym kierunku i zapytac, czy przyczyna moze byc spalony bezpiecznik, lub bezpiecznik o zlym amperarzu?

 

Dodam tylko, ze kasowanie bledu nic nie daje, bo odrazu po wlaczeniu zaplonu wraca - takze usterka gdzies jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji!

 

Jesli ten błąd zwiazany jest z poduszka kierowcy to tak jak piszesz zapewne tasma zwijana do wymiany lub ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna pewien nie jestem o ktora poduche chodzi, ale co jesli blad dotyczy poduszki pasazera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli VAG wyrzuca ci błąd poduszki - "rezystancja zbyt duża to znaczy że sensor główny "nie widzi" poduszki" czyli przerwa na przewodach lub poduszka odpalona.

W twoim przypadku jesli nie masz dodatkowego błędu tzw crash data (info o wypadku) to masz gdzies przerwę na przewodach

Jeśli to poduszka kierowcy to szukaj przy taśmie (zwijaczu) przy kolumnie kierowniczej albo na złączach.

Jeśli to poduszka pasażera to patrz na złącza.

Bankowo nie będą to bezpieczniki bo przy przepaleniu komputer nie połączył by się ze sterownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory to bezpiecznik i gdzie sie znajduje od poduszek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho 2009 rok - nie wiadomo czy userzy jeszcze żyją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D mam nadzieje ze pomoga mi Ci co żyją obecnie =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odgrzałeś kotleta :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg chce tylko wiedziec ktory to bezpiecznik od poduszek(sterownika poduszek) i gdzie on jest a nie sluchac jakiego to kotleta odgrzałem -.-.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omg chce tylko wiedziec ktory to bezpiecznik od poduszek(sterownika poduszek) i gdzie on jest a nie sluchac jakiego to kotleta odgrzałem -.-.......
AIRBAG nie posiada bezpieczników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności