Skocz do zawartości
Gość mariusz6677

halas w kombi b5 lift

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz6677

:)witam mam pytanko mam passata kombi,po jakims czasie stwierdzilem ze z tylnych kol dociera zbyt glosny szum,czy inaczej ujmojac odglosy toczenia,czywytlumiajac dodatkowo nadkola w bagazniku matami bitumicznymi zniweluje sie ten odgos?czy poprostu kombi tak ma?:637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morze po prostu opony ci tak hałasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze lozyska, felgi, opony... sprawdz czy sie cos nie zuzylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz6677

opony zalozylem nowe przed swietami,na tyl.zamienilem przd tyl zeby wyeliminowac opony,zmienil sie szum ale ciagle jest,myslalem ze moze uszczeli wklapie tylnej?bylem na warsztacie mechanik takze sie przejechal stwierdzil ze to nie lozyska bo i ma za malo przejechane(79000mil)zeby szlag trafil lozyska,nie wiem nie znam sie az tak.myslalem czy cos nie zdyferencjalem z tylu bo troszeczke poszalalem w zimne na placu,ale takze ten pomysl :644:pan mechanik zanegowal.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko mam passata kombi,po jakims czasie stwierdzilem ze z tylnych kol dociera zbyt glosny szum,czy inaczej ujmojac odglosy toczenia,czywytlumiajac dodatkowo nadkola w bagazniku matami bitumicznymi zniweluje sie ten odgos?czy poprostu kombi tak ma?

 

Spróbuj,

wg mnie przydałoby się dodatkowe wygłuszenie - trochę za dużo tam gołej blachy.

Mam AVF 4x4 kombi, nowe opony (zimowe, dość ciche) goodyear ultragripy 7+ i trochę dobiega z hałasu z nadkoli (zależy to od nawierzchni).

 

Ja myślę o matach 2 warstwowych - bitumiczne z filcem.

Jak wytłumisz, podziel się wrażeniami na forum ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla porównania przejedź się innym paskiem b5 lift.może akurat tak musi być ale niech się wypowiedzą koledzy z forum którzy mają takie modele,ja mam b5 kombi z 99 roku i u mnie nie słychać żadnych hałasów no jedynie po za oponkami zimowymi bo one troszkę szumią,jak przerzuciłem z letnich to wyraźnie to zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności