Skocz do zawartości
darotczew

Jaki to licznik w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy posiadam licznik w VW Passat 1.9 TDI 1997r. i zaczął mi wariować. Pomyślałem sobie że kupie sobie nowy na allegro bo są tanie jakieś 150 zł. Jest to licznik z zielonym podświetlenie a ja chciał bym mieć niebieskie, bo mi się bardziej podoba.

Dane licznika które spisałem z niego to:

MM4

MADE IN FRANCE

0905-194-0090

00606 5h30 07/07/1997 2 07 AR2

008VWZ5Z0U6072011L

PP-T40

Moje pytanie jest takie, co to jest za licznik i jakie są jego symbole, bo widzę że wy tutaj macie inne oznakowania tych liczników a ja nigdzie nie mogę u mnie znaleść takich symboli.

I drugie pytanie to czy mogę wrzucić licznik z niebieskim podświetleniem na przykład od passata z roku 1998.

Za pomoc serdecznie dziękuję z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie to podlączyć VAGa i sprawdzić dokładny model. Jeśli to wszystko co odczytales ze starego to nie ma tego istotnego symbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vagem odczytałem takie dane z tego licznika:

 

łB0919860D B-5KOMBIINSTR. M73 V07

KODOWANIE PROGRAMOWE 140

WSC WARSZTATU 1769

Może to pomoże w ustaleniu jaki to jest licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LeonPL

jakieś dziwne oznaczenia ...

 

powinna być firma licznka np VDO i dokładny model np 3b1919890a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotass

witam

ja wlasnie tez mialem wlamanie do mojego passata i nigdzie nei moge znalezc zegrrow do mojego modelu a potrzebuje o numerach 3B0 919 860DX i nigdzie nei moge ich znalezc i kupilem z roku 99 i nie moge ich zakodowac;/ a mam passata '97 ao mocy 110km i tez zegary mialem z zielonym podswietleniem

Jezeli ktos by posiadal takie zegary to prosilbym o kontakt albo PW

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoje zegary to 3B0 919 860 D tak wyszło ci z VAG zobacz na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej firmy to jest licznik, to jest VDO czy jakiejś innej firmy. A kolega ma racje z tym numerem licznika, bo pewnie Vag-com źle odczytał pierwszą ( 3 ) trójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie VDO ale podłącz jeszcze raz do VAGa i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zielone zegary do motometer, jest wyrażnie napisane w jednym poscie MM4 lub M73, zreszta z zielonym podświetlenie to tylko motometer,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotass

myslicie ze do passata z '97 o mocy 110KM w ktorym powinny byc zegary o numerch 3B0 191 860DX beda pasowaly o numerach 3B0191860D?? w warsztacie powiedzieli mi ze mam szukac o numerach gdzie na koncu bedzie DX ale nigdzie nie moge takich zegarów znalezc;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko, czy zegary 3B0 919 930 C posiadają MFA? Wiem tylko że pochodzą od wersji angielskiej. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności