Skocz do zawartości
daro0301

Elektryczna klapa kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z was wie jak zamontować siłowniki elektryczne do klapy bagażnika do Varianta. Chodzi mi o to abym mógł ją otworzyć z pilota no i oczywiście też zamknąć. Można zakupić same siłowniki tylko nie wiem czy nie są potrzebne jeszcze jakieś mocowania, sterownik czy co tam jeszcze. Jeśli ktoś z was to przerabiał to proszę o info.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do tematu bo u mnie nie dziala z pilota, co tam trzeba zeby to ruszylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie dziala z pilota

 

jak nie masz automatycznego podnoszenia to na kluzyku możesz tylko otworzyć sam zamek klapy bagażnika bez otwierania reszty drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może i takie cudo można zastosować także w sedanie?

Po nacisnieciu na przycisk "bagaznik" fakt otwiera sie ... ale fajnie jakby jeszcze sam sie zamykał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy ktoś z was wie jak zamontować siłowniki elektryczne do klapy bagażnika do Varianta. Chodzi mi o to abym mógł ją otworzyć z pilota no i oczywiście też zamknąć. Można zakupić same siłowniki tylko nie wiem czy nie są potrzebne jeszcze jakieś mocowania, sterownik czy co tam jeszcze. Jeśli ktoś z was to przerabiał to proszę o info.

pozdrawiam

 

Ponawiam pytanie może już ktoś wie jak dołożyć elektryczne otwieranie klapy

proszę o info

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy ktoś z was wie jak zamontować siłowniki elektryczne do klapy bagażnika do Varianta. Chodzi mi o to abym mógł ją otworzyć z pilota no i oczywiście też zamknąć. Można zakupić same siłowniki tylko nie wiem czy nie są potrzebne jeszcze jakieś mocowania, sterownik czy co tam jeszcze. Jeśli ktoś z was to przerabiał to proszę o info.

pozdrawiam

 

Ponawiam pytanie może już ktoś wie jak dołożyć elektryczne otwieranie klapy

proszę o info

dzięki

 

Wydaje mi się iż potrzebny będzie kabel vag którym trzeba to wszystko zakodować.

A co do zamykania na pilocie to oryginalnie jest ten przycisk na klapie którym elektrycznie się ona zamknie po jego naciśnięciu, więc z pilota i tak nie zamkniesz po zamontowaniu tych siłowników.

Edytowane przez czaja18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A co do zamykania na pilocie to oryginalnie jest ten przycisk na klapie którym elektrycznie się ona zamknie po jego naciśnięciu, więc z pilota i tak nie zamkniesz po zamontowaniu tych siłowników."

 

 

mój passat posiada taka klapę, więc potwierdzam oryginalnie nie ma możliwości zamykania z pilota, tylko przyciskiem na klapie(ze względów bezpieczeństwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ojca jest jak piszą koledzy wyżej z pilota nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten gadżet jest tylko w Variancie ?

Sedan i CC nie mają?

Gdzie w konfiguratorze wyposażenia dodatkowego jest ta opcja do zamówienia,tzn pod jakim hasłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektryczne i funkcjonalne , Pokrywa bagażnika otwierana elektrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy elektrycznie zamykanych klap w B6. Czy podczas zamykania klapa trzaska? Poszukuje w salonie w Polsce lub u jakiegośc użytkownia podobnej wersji aby stwierdzić, czy moja klapa działa normalnie czy jest uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do posiadaczy elektrycznie zamykanych klap w B6. Czy podczas zamykania klapa trzaska? Poszukuje w salonie w Polsce lub u jakiegośc użytkownia podobnej wersji aby stwierdzić, czy moja klapa działa normalnie czy jest uszkodzona.

 

w moim trzaska, ale bardzo umiarkowanie (jest ciszej niż przy zamykaniu ręcznym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, u mnie trzaska tez dosc mocno to se przytrzymam lekko przy samym koncu - wole tak zanim cos rozwali sie :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekię za video. U mnie jest identycznie. Jak w serwisie zdjęli listwę przy zamku to zamykało sie prawie bez hałasu. Co ciekawe serwis wymienił mi ją w ramach naprawy gwarancyjnej ale oczywiście nic to nie dało. Zastanawiam sie czy istniej możliwość regulacji pracy silnika klapy tak aby bardziej ją wychamował przy końcu cyklu.

Moje wątpliwości wzbudziło to, że klapa ma elektryczne domykanie więc można uniknąć trzasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOja klapa troche trzaskala i bylo cacy do dzis,wymienilem zaroweczki podswietlania tablicy rejestracyjnej i klapa nagle przestala pracowac,ani sie nie otwiera ani zamyka,zamki slychac ze dzialaja czy to z pilota czy z zewnatrz,samo dociaganie klapy rowniez,ma ktos jakies pomysly?

ps. bezpieczniki sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wróce na chwile do tematu elektrycznej klapy Mialem teraz w sobotę przypadek ze po przyciśnięciu otwarcia z pilota klapa podniosła sie może na 1/3 i stanęła potem z powrotem Innym razem stanęła i tyle przyciskiem zamknięcia wracała z powrotem Wcześniej nie zdazalo sie tak podejrzewam ze moze stalo sie przez temperature cos przegrzalo sie albo nagrzalo za bardzo Moze jest tak tez ze trzeba przesmarowac gdzies te prowadnice itp Moze ktos mial podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z Was dokładał tą opcje do "zwykłej" wersji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ... jak by wyglądała sprawa dołożenia tej opcji do kombi bez niej? ktoś to już przerabiał? dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności