Skocz do zawartości
Gość marcelix

Trzecie światło stopu - nie działa B^ Variant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcelix

Witam

 

Mam do szanownego grona taką sprawę -mianowicie trzecie światło stopu od pewnego czasu "działa jak chce".

Diagnozując problem metodą "na Pawlak" czyli popukując w jego obudowę były momenty że działało - wniosek jest jeden coś nie styka przy lampie.

 

Pytanko jak się do tego zabrać bo mniemem że należy zdjąć tę plastikową obróbkę od wewnątrz klapy by dostać się do tej lampy- ktoś z Was już to demontował?

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem, nie działa mi w ogóle trzecie światło stopu od 4 dni... stukam pukam i nic, gdzie jest przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy demontował ktoś trzeci stop w passacie ? mam kombi i mi nie działa w ogóle nie świeci ani nic.. i chce zobaczyć co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe ze zarowka padla? Da sie wymienic czy trzeba cala lampe kupowac?

 

Ktos powie jak to zdemontowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma żarówek tylko LEDy. Jeśli nie świeci wcale to albo wtyczka nie kontaktuje, albo napięcie nie dochodzi. Mało prawdopodobne aby wszystkie diody sie przepaliły. Po wyjęciu całość nie jest zabudowana, więc da się sprawdzić co i jak.

Co do demontażu to cała lampa jest wciśnięta na zatrzaski. Podważałem od góry plastikowym śrubokrętem (dość zdecydowanie) i puściło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam mały problem z trzecim światłem stop w kombi, przestały mi świecić już cztery ledy i czasami wyrzuca błąd, wiecie jakie tam są dokładnie oznaczenia tych ledów, czy duży problem jest z ich wymianą? A może znacie kogoś kto w Krakowie się takimi naprawami zajmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności