Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś próbował nagrywać mapę do MFD2 DVD i czy mu się udało?? Teraz mam Europe V4 i zastanawiam się czy istnieje możliwość samodzielnego nagrania nowszej mapy?? Za odpowiedz i rady z góry dziękuje i pozdrawiam.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wydaniu jeszcze chyba nikomu się nie udało, a przynajmniej nigdzie nie znalazłem takiej informacji... a szukałem sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nofate

problem w tym ze posiadam passata b7 2005r. napewno jest MFD2 (dvd nie czyta) a nawigacja dziala tylko jak umieszcze plyte z mapa na cd.Nie ma zadnego twardego dysku,wszystkie mapy czyta z cd.

Ponawiam pytanie:

jak sprawdzic jaka wersje posiadam?A,B,C,G?

Czy mozna samemu wgrac mape polski tak zeby dzialala nawigacja?

bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po primo, co Wy z tymi B7 passatami ;)

masz B6 i basta.

Po drugie- dajesz linka do auta które ma RNS nawigacje z czarnobiłaemy LCD, potem piszesz ze masz MFD2.

Skoro nie czyta Ci dvd map, to czyta Ci DX-owe mapy na CD, to nie w iem w czym jest problem. Z tego co pamietam (moge sie mylic) Wersja A miała czarne gałki, B chyba juz chromowane, ale na nic Ci to nie potrzebne, bo róznicy pomiedzy tym ze jedna czyta DVD a druga CD mapy nie ma, no wygladu troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nofate

problem jest w tym ze sciagnale "Teleatlas_Polska_Czech_Republic_2008_2009_TravelPi lot_DX_PLektor" i wyskakuje komunikat ze dysk jest nie legalny wiec chcialem sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc wgrania mapy polski na wlasna reke?

bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem jest w tym ze sciagnale "Teleatlas_Polska_Czech_Republic_2008_2009_TravelP i lot_DX_PLektor" i wyskakuje komunikat ze dysk jest nie legalny

 

Siema,

 

a napisz jak nagrałeś tą mapę? użyłeś może clone cd i profilu "Teleatlas2009.ccp"?

Pytam, ponieważ po sieci krąży sporo linków które nie działają i mają trojana załączonego w paczce z mapą i clonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, mapy DX nie będą działać na MFD2 DVD, tylko na wersji DX, gdzie mapy są na CD, a nie na DVD. Wersję można sprawdzić bez wyciągania urządzenia. Menu serwisowe, trzeba wcisnąć (chyba) ok.3-5 sek. przycisk Factory Settings. Wersja będzie zaraz za numerem części i wtedy wiadomo czy to A, B czy C... Nie ma wizualnej różnicy między wersją A i B (sprawdzone)... natomiast wersja C może mieć srebrne klawisze pod ekranem, ale wcale nie musi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nofate

do nagrania mapy uzylem "clone cd" i profilu "Teleatlas2009.ccp" z tym ze wyskakuje mi informacja ze dysk jest nie legalny wiec z tad moje pytanie co robie zle?Mape nagralem na cd i w opisie pisalo ze jest to DX (nie wiem jak to sprawdzic czy byla to wersja DX?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest łatwiejszy sposób wyjąć płyte i nacisnąć przycisk navi i wyjdzie czy jest DVD czy CD dx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk nie legalny ? Zawsze jesli juz to sie pojawiało "This cd is not compatibile ......" Chyba ze masz tam jakos spolczone menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nofate

menu mam niemieckie i wyskakuje ze jest nie legalny dysk,sprawdzalem i dvd nie czyta.Jesli chodzi o muzyke to czyta tylko cd i to jeszcze audio,brak mp3,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nofate MFD2 DVD czyta tylko mapy na DVD, a nie filmy... Musiałbyś wrzucić mapę w takim formacie, żeby to sprawdzić... Myślę, że jeżeli masz z prawej strony przycisk ESC to jest duże prawdopodobieństwo, że masz wersję DX, jak masz strzałkę to raczej DVD. Nie jestem tego pewny na 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dobrze kombinuję, że do MFD2-DVD (srebrne przyciski) będzie pasowała mapa (dane z pudełka):

Volkswagen Navigation VX (Europa V6) - najnowsza;

Volkswagen DVD Navigation (Europa V5) - poprzednia?

 

Czemu VW sprzedaje tą mapę jako VX, a Blaupunkt jako EX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu VW sprzedaje tą mapę jako VX, a Blaupunkt jako EX?

 

Może dlatego, że lubią mieć swoje oznaczenia... albo, żebyś zwątpił czy Blaupunkt'a zadziała i kupił w serwisie VW drożej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy ktos ma na zbyciu V6 LUB V7 oryginala , nie zniszczona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos ma na zbyciu V6 LUB V7 oryginala , nie zniszczona ?
Ja mam V6 , ale nie oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam V6 , ale nie oryginał

 

A twoja nawi nie spolszczana ,tylko tak jak ja fabryka wydala ?

I czyta ta nieoryginalna V6 ?

Mam MFD 2 DVD wersja B .

 

Mam oryginalna V6 ale jest porysowana i juz jej nie czyta .

Dalem na polerke ,ale raz tylko poszla i kapota , zbyt glebokie rysy chyba sa bo wszystkie nie zeszly .

Znikome odpowiedzi ,wiec kupie nowke V7 ha i basta .Bo wszyscy tu juz dawno sie pozbyli utrzymanych oryginalow .

 

Jesli ktos chce sie dowiedziec czym sie rozni V6 od V7 to niech da znac na PM.

Mam cos ciekawego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to napisz, bo w Łodzi pokrycie dróg jest takie smao na obu mapach, przynajmniej tych co szukałem nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności