Skocz do zawartości
Gość danolek

czesciowo brak elektryki - bezpieczniki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danolek

mam problem w passacie - jest dopiero sprowadzony. nie dziala : podgrzewanie fotela kierowcy,podwietlenie drzwi kierowcy (to od spodu),drzwi kierowcy nie odpalaja oswietlenia w aucie, nie dziala takze podgrzewanie lusterek.

 

czy jest jakis bezpiecznik/grupa bezpiecznikow odpowiedzialnych za dzialanie tych wybranych rzeczy?

 

z tego co zauwazylem jest takze radio beta,a fabrycznie powinno byc gamma - widocznie u 'niemca' zostalo podmienione. jest niepodlaczone wogole,bo nie reaguje na proby wlaczenia. czy jest mozliwosc ze ktos podmieniajac radio cos powylaczal i nie dzialaja wymienione wczesniej rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwi kierowcy - winny zamek. Opcja Szukaj.

Podgrzewanie fotela - spalona mata. Opcja Szukaj.

Podgrzewanie lusterek - spalone maty. Opcja Szukaj.

Wyjmij radio i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danolek

Siedzenia,lusterka - ok,znalazlem. Dodam,ze lusterka sie takze nie skladaja za pomoca przycisku - takze mysle ze to cos innego niz maty.

Niestety do watku o zamku w drzwiach polaczonym z usterka oswietlenia nie dotarlem - moglbys mi pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do lusterek to zapewne nie masz elektrycznie składanych. Występowały tylko w najbogatszych wersjach i to nie zawsze. Rysuneczek masz, ale nic więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna przypadłosć spotkała moje auto :kwasny: Działa prędkościomierz, i inne wskaźniki wskazówkowe, ale brak jest podświetlenia licznika i nie działa żadna kontrolka na liczniku. Jak przykładowo włączy się kierunkowskazy, to działają, ale nie ma sygnalizacji w liczniku.

Co to może być? Bo bezpieczniki nr 5 i 15 są niby od podświetlenia... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek dla ciebie:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/123479-Naprawa-licznika-B5-EU-brak-wskazania-temp-paliwa-MFA

 

Co ciekawe to kolejny benzynowiec ADR z tym problemem i zdaje się że w dalszym ciągu nie jest znana na 100% przyczyna, naprawdę ciekawe...

Edytowane przez GRZECHHH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ten wątek dotyczy braku wskazań paliwa a u mnie wskaźniki wskazówkowe działają - przeciez to napisałem :fajny A co to przypadłości o której tam pisano, to ja juz to przerabiałem parę lat temu, zlutowałem ścieżki, wymieniłem pływak i do dziś jest OK. Tak więc to nie ten trop kolego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć co powinno wyświetlać się na tym wyświetlaczu bo tam mam tylko niebieskie tło 2743302735.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś powiedzieć co powinno wyświetlać się na tym wyświetlaczu bo tam mam tylko niebieskie tło [ATTACH=CONFIG]91656[/ATTACH]

Wiem z eto stary kotlet ale może komuś się przyda na tym że wyświetlaczu wyświetlane biegi na jakich działa skrzynia automatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności