Skocz do zawartości
radek777

chyba pada docisk czy dojade do polski?ahu 19tdi

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych forumowiczów za dwa tygodnie wracam na mały urlop do polski swoim krokodylem i mam pewne obawy zwiazane z e sprzegłem 1rok temu wymieniane było sprzegło komplet (a przynajmniej powinno:mad:)czytałem o tym wiele na forum ale chciałbym sie dowiedziec czy dojade bez awari, szarpanie mam sporadyczne tylko na jedynce czasem to cos zapiszczy,dopiero dzis pierwszy raz szarpneło na wstecznym.prosze o opinie czy moge na tym dojechac czy zmieniac przed wyjazdem?

Przed powrotem chciałem zakupic lodowke samochodowa.,tylko nie wiem która wybrac czim sie kierowac czy wydac 300zł za cos takiegohttp://www.allegro.pl/item575256843_lodowka_turystyczna_samochodowa_32l_12v_230v_ss.html czy wystarczy taka za 120 http://www.allegro.pl/item571294515_lodowka_25_l_turystyczna_samochodowa_12v.html prosze o wasza opinie

chce zrobic dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagazniku gdzie sie podpiac jak zrobic jakies zabezpieczenie

z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe pyatsz o docisk i lodowke jednoczesnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce zasmiecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarpanie niekoniecznie świadczy o kończącym sie sprzęgle, za pewniejszy objaw uznałbym poślizg sprzęgła. Zazwyczaj jak sie zaczyna ślizgać to przy odrobini e wprawy i umiejetności mozna jeszcze troche pojeżdzić. Zdiagnozuj dokładnie czy to sprzegło czy może przegub, albo jeszcze coś innego.

Z lodówką nie pomogę, a o zabezpieczeniach do auta, odcięciach etc jest kilka obszernych tematów tu na forum wystarczy poszukac.

Powodzenia , pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze to docisk w piatek wymieniałem wahacz gorny lewy i przy okazji poruszałem półoska czy jak sie to nazywa w kierunku koło silnik i ruszałem bez problemu i strasznie stukało

aha dodam ze mam padniete złacze elastyczne ,

 

---------- Post added at 21:28 ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wytrzyma a nawet jak coś padnie to przed domem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj cos nowego ,wbijam bieg i puszczam sprzegło słysze jakis dziwny dzwiek i po sekundzie jakby bieg załapywał co to moze byc ?docisk czy łozysko?

a i pytanko jak sprawdzic czy poducha silnika jest oki????

Edytowane przez radek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko jak sprawdzic czy poducha silnika jest oki
delikatnie bujać autem na 1 dynce i wstecznym i obserwować silnik czy nie za wiele wstaje, druga metoda to łomem ruszać silnikiem w okolicy poduchy i również obserwować zachowanie poduszki i silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności