Skocz do zawartości
rudy

korozja w dwuletnim aucie

Rekomendowane odpowiedzi

ładne słoneczko zaświeciło i postanowiłem wypucować auto.

patrzę a na tylnej klapie purchel lakieru.super niespodzianka w dwuletnim passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale o co chodzi bo tylko wiemy że masz bąbla i nic poza tym .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to nic chciałem się pochwalić ,że to super auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze gwarancje na lakier masz 5 lat, tak przynajmniej w nowym seacie leonie w 2007r dawali :)

Brat mój ma Opla Vectre z 2002r, po niecalych 2 latach pordzewialy drzwi z jednej i drugiej strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy wal do ASO moze cos poradzą. Moze się uda naprawic to bez kosztów. Wkońcu to prawie nowe auto !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że było robione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba że było robione

 

właśnie. niby nowy a był bity :)

znam to, pracowałem w ASO VW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozliwe zeby nowy samochód był bity ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie poinforumja cie bo nie maja obowiązku o tym ze samochód podczas transportu z fabryki byl uszkodzony, bo w serwisie nareperuja i samochod dalej nowy :)

 

masz gwarancje niech na gwarancji Ci robia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak mozliwe zeby nowy samochód był bity ?

 

po prostu mozliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak mozliwe zeby nowy samochód był bity ?

Normalnie. A jak ?

Mój kumpel kupil auto w salonie jako nówencja i po półtora roku zaczeła klapa rdzewiec. A i do czego doszli? Ze w czasie transportu samochód spadl z lawety, wiec go wyklepali, pomalowali i niby bylo po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przy kupnie "nowego" tez warto spradzć stan powłoki lakierniczej jakims miernikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az troche nie chce mi sie wierzyc ;/

jesli tak to porażka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracowaŁem w serwisie i coś w tym temacie wiem nigdy nie możesz być pewnym że kupując w salonie to ORGINAŁ!!!:(:):mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

nie wiem jak na B6/CC ale na nasze paski (B5FL), przy oczywiscie regularnie robionych przegladach blacharskich (nie mechanicznych) mamy 12 lat gwarancji na perforacje nadwozia i powloke lakiernicza, co stalo sie podstawa, mimo ze mam 8 latka, do naprawy na czesciach oryginalnych wszystkich dotychczasowych szkod ...

tutaj ewidentnie auto zostalo uszkodzone w trakcie transportu, lub w ASO i naprawiano w ASO po cichu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci koroduje przy podświetleniu tablicy rejestracyjnej to jest to ewidentnie feler nie tylko passatów ale i jette golf i golf +. Zgłoś sie do aso tam znają ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie mogą Ci pozwolić na sprawdzenie auta czujnikiem lakieru :) Mi pan powiedział, że nie ma takiej opcji więc mu ładnie podziękowałem i powiedziałem, że jest jeszcze inny dealer to oczy wywalił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i prawidłowo, jesli maja cos do ukrycia to omijac szerokim łukiem.

 

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

 

Wez pod uwage to jeszcze ktop takie przeglady robi niestety jak im nie wypomnisz zeby wpisy do ksiazki zrobili to sie bujaj :/ w moim odpadł płat lakieru ale nie było kontroli lakjieruy wiec nic nie zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://poboczem.pl/news/z-salonu-ale-od-blacharza,1244302

 

tu jest przykladowy artykul o takim czyms, w komentarzach widac nawet ilu ludzi zauwazylo slady napraw po zakupie.

 

no ale nie dramatyzujmy panowie, koledze rudy mogl lakier uszkodzic np kamien. jak przebije ocynk to juz po ptokach. tylko nie pytajcie skad kamien na tylnej klapie :) mogl ktos np rzucic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w serwisie mają malować.oczywiście zaczęli od sprawdzenia grubości lakieru,żeby sprawdzić czy nic nie kombinowałem.wygląda na to ,że nie był malowany więc raczej odebrałem nie uszkodzony wcześniej nie był też uderzony np kamieniem bo lakier odstaje ale jeszcze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności