Skocz do zawartości
Gość anusia257

Klapa niedomyka...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anusia257

hej, mam problem ze swoim passacikiem(kombi), otoz mialam w bagazniku zdejmowany boczek a co za tym idzie rowniez ta metalowa nakladke na zamek klapy baganizka itp. I wszytsko zostalo zlozone, i teraz jak klape pchne tak jak zawsze to sie zamyka a raczej niedomyka, a zeby normalnie zamknac trzeba tak trzasnac ze szok. Inaczej nie da rady... Czym to moze byc spowodowane? Moze zle zalozenie tej uszczelki gumowej co idzie wlasnie na ta metalowa oslone czy moze cos w zamku? To sie dopiero pojawilo po zlozeniu przed nie bylo takiego problemu... Pomocy bo strasznie mnie to denerwuje.. wzcesniej wystarczylo tylko zamknac delikatnmie i wszytsko sie zamykalo elegancko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo. W moim przypadku cięgno od zamka ocierało o wewnętrzną część boczka(jest wyłożona filcem) i trzeba było niezle zaj..ać żeby zamknąć klapę. Trzeba zdjąć boczek klapy tylnej i podgiąć cięgno do wewnątrz(taki długi pręcik podobny do szprychy rowerowej). U mnie poskutkowało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerabialem to dwa dni temu, skladalem na szybko

 

w moim przypadku byla to uszczelka, jest troche wkladania zeby to dobrze zrobic, potrzebny bedzie np plaski srubokret zeby ja wepchnac na dole pomiedzy zderzak a te metalowa listwe (prog)

 

ps. mieszkalem kiedys w brodnicy.... pod adresem czwartakow 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle ze to uszczelka;)

wpadnij to sie obada temat...

 

ps. mieszkalem kiedys w brodnicy.... pod adresem czwartakow 1

 

Widze ze sluzylo sie w 4 pulku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo,okazało się że to uszczelka.Trochę z tym zabawy,cierpliwości życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności