Skocz do zawartości
budda25

moduł komfortu schemat

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam paska b5 po lifcie 2004 r 1.9tdi (AVF) i poszukuje schematu do modułu komfortu i sterownika silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michnic

witam

tez poszukuje schematu mod.komfortu oraz informacji jak podlaczyc alarm do c.zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam paska b5 po lifcie 2004 r 1.9tdi (AVF) i poszukuje schematu do modułu komfortu i sterownika silnika.

 

Podaj maila to coś Ci podeślę o Twoim ECU

 

witam

tez poszukuje schematu mod.komfortu oraz informacji jak podlaczyc alarm do c.zamka

 

Podobnie- daj maila to podeslę schemat komfortu. Co do informacji nt podłaczenia alarmu do centrala to podłączasz się do przewodu RED/GREEN (zamknij) and to the

RED/BLUE (otwórz). Przewodziki te znajdziesz w czarnym konektorze (29pin) wewnątrz drzwi kierowcy na pozycjach 24 i 4 jak mnie pamięć nie myli. Lub rozpruj wiązkę idącą do siłownika zamka. Dociągnięcie szyb realizujesz standardowo na wydłużonym impulsie lock.

 

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

 

michnic- poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja również potrzebuje schemat modulu prosze przyślij na [email protected] wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ja również potrzebuje schemat modulu prosze przyślij na [email protected] wielkie dzięki

Poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez bardzo sie by przydał taki schemacik wiec jak dało ,by rade to wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi tez bardzo sie by przydał taki schemacik wiec jak dało ,by rade to wielkie dzieki

 

Maila daj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iziemek-poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viking- poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro juz wysylasz wszystkim to jak mozesz to i mi [email protected]

i mam pytanie czy mozna zalaczac alarm przekrecajac kluczyk w pozycje zamknij lub otworz.czy to nie bedzie komplikowac z pilotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki Stern mam nadzieje ze uda mi sie wkoncu naprawic dzieki temu schematowi , otwieranie tylnej klapy bo niedziała mi ani z pilota ani z kluczyka i dodatkowo jeszcze sygnalizacja za pomoca, migaczy tez mi siadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, Rafał, Sławek - poszło. Paweł- odezwij się na moje GG to podpowiem co gość ma przemierzyć, to raczej standardowa usterka. Atakuj mnie najlepiej w sobotę bo ten tydzień mam taki kołowrotek, że nie ma kiedy moczu oddać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale niemam tw gg wiec napisze ci na pw moze cos razem wymyslimy bo ja juz niemam sil sam ztym modułem

 

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

 

Jacek, Rafał, Sławek - poszło. Paweł- odezwij się na moje GG to podpowiem co gość ma przemierzyć, to raczej standardowa usterka. Atakuj mnie najlepiej w sobotę bo ten tydzień mam taki kołowrotek, że nie ma kiedy moczu oddać :(

ok ale niemam tw gg wiec napisze ci na pw moze cos razem wymyslimy bo ja juz niemam sil sam ztym modułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek- doszło do Ciebie? bo już sie straciłem z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności