Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Mam takie małe pytanko. Mam zamiar wymienić emblemat vw z przodu, ponieważ trochę mi się zdarło sreberko ze znaczka. Nie wiem jaki mam szukać rozmiar i jak to sie mierzy wielkość tego emblematu mam vw passata b5 z 1998 roku sedan. Z góry dziękuję za podpowiedź!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuknij na to

 

 

http://www.allegro.pl/item573068205_emblemat_znaczek_vw_95mm_passat_b5_b6_polo_bora.html

 

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

 

wejdz sobie na allegro i wpisz znaczek vw passat i znajdziesz wszystko,zmierz sobie srednice znaczka twojego wczensije i po klopocie

 

 

http://www.allegro.pl/item574705804_emblemat_przod_vw_passat_b5_polo_znaczek_logo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie dwa słowa.

 

Zakupiłem na Allegro co prawda znaczek na tylna klape sedana. Miał byc oryginał. przyszedl dziwny zamiennik. Po tygodniu " chrom " schodził. Zapłaciłem 26zł z wysyłką. Teraz zakupiłem używke oryginał za 25 z wysyłką z Allegro. Poszukaj używki albo nówka oryginał.

Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupując używkę oryginał, sponsorujesz ludzi którzy kradną znaczki z samochodów. Nie jest to miłe jak idziesz do auta a tam nie ma znaczka, wiem bo doświadczyłem tego, musiałem kupić nowy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to inaczej. Poszukaj kogoś kto sprzedaje rozbite angliki to Ci zrobi dobra cene. Nie kazdy kto sprzedaje czesci ma je z kradzieży. Oczywiscie złodziejaszkom bym ręce poupier......ał.

 

Pozdarwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności