Skocz do zawartości
-Kodar-

Lampy przednie Nowy i Stary typ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.Mam zapytanie.W moim pasku mialem pekniete szklo od lampy i mocowanie.Jako,ze nie znam sie na VW kupilem lampe nowszego typu chyba bo w lewej co kupilem mam 1 bolca mniej we wtyczce.Oddac nie moge bo to wysylkowo zreszta juz zamontowane itp.W starej mialem zarowki H7 i H4 a w nowej H7 i chyba H3 czy H1 nie pamietam.Pytanie jest takie,jak zrobic,zeby swiecila ta nowa normalnie to znaczy zeby moja wtyczke przerobic na ta nowsza?MOge miec 2 inne zarowki w halogenach nie przeszkadza mi to tylko jak zrobic,zeby to dzialalo?Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś lampę bez halogena, a w swojej ori lampie miałeś halogen. Wniosek jest taki że, w jednej lampie masz tylko światła drogowe i mijania, a w drugiej drogowe, mijania i halogen. Stąd ten jeden pin mniej. Z podłączeniem nie pomogę bo nie widziałem lampy z paska przed liftem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halogen ma skoro miala wsadzona zarowke w miejsce w ktorym w drugiej starej lampie byl halogen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Halogen ma skoro miala wsadzona zarowke w miejsce w ktorym w drugiej starej lampie byl halogen...

Kolego, jeśli w passacie B5 w przedniej lampie jest żarówka H4, to znaczy że w tej lampie masz halogen. A jeśli nie ma żarówki H4, tylko H7, H1 (nie wiem jakie tam są), to znaczy że nie ma w tej lampie halogena, w jego miejsce jest wtedy światło drogowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystko rozumiem.Czyli musze z 2 lamp zrobic jedna...Przeloze szklo do starej co miala pekniete i ulamie uchwyty i dokleje do starej...szkoda ze musze kombinowac ale trudno za glupote trzeba placic...Dzieki panowie pozdrowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeloze szklo do starej co miala pekniete i ulamie uchwyty i dokleje do starej

Chyba nie do końca dobrze myślisz. Sprawdź najpierw czy wzorek szkła starej lampy jest taki sam jak nowej, jeśli nie to niestety musisz szukać inną lampę albo szkło do halogenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź najpierw czy wzorek szkła starej lampy jest taki sam jak nowej, jeśli nie to niestety musisz szukać inną lampę albo szkło do halogenów.

Część szkła od świateł drogowych i przeciwmgielnych jest gładka, więc czy masz przeciwmgielne czy nie szkło jest takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze bo juz zwątpiłem :) w sobote wstaje rano i działam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Część szkła od świateł drogowych i przeciwmgielnych jest gładka, więc czy masz przeciwmgielne czy nie szkło jest takie samo.

Dlatego napisałem żeby sprawdził. :) Bo nie byłem pewien jak wyglądają te szkła.

Sprawdź najpierw czy wzorek szkła starej lampy jest taki sam jak nowej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności