Skocz do zawartości
Gość mardoken

Problem ze sterownikiem pompy paliwa KOD 00476

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mardoken

Witam wszystkich,

Na imie mi Bartek od urodzenia i jestem tutaj bardzo świeży i potrzebuje waszej pomocy.Szukałem na forum i nie mogłem znaleść odpowiedzi...

Na vag-u wyskakuje mi błąd 00476 a wiem że jest to związane ze sterowaniem pompy paliwa. Mój pasek jeździ normalnie, odpala, ale zauważylem wieksze spalanie.

Proszę was o jakieś info,co zrobić żeby naprawić usterke.Dajcie się poznać z miłej strony

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem rozwiązałeś go jakoś ? kod usterki 00476 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00476- brak komunikacji z pompa paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czy wymiana pompy paliwa pomoże ? zastanawiam sie nad wymiana na uzywkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. nie mogę znaleść konkretnej odpowiedzi co zrobić z błędem 00476.jak ktoś temat załatwił u siebie to prosze o odpowiedź. acha i jeszcze jest 01314 - auto nie słabnie, nie ma innych niepokojących obiawów, połączena tych kabli i innych złączy o których inni pisali jest ok może ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie masz przypadkiem jakiegoś lepszego alarmu albo podwójnej odcinki? Jeśli tak, do tego błąd jest sporadyczny - jest to jego sprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzic na poczatek przekaznik pompy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzic na poczatek przekaznik pompy

podpowiedz gdzie go szukać lub jakieś zdjęcie. wymienić czy jest możliwość sprawdzenia?

 

Kolego nie masz przypadkiem jakiegoś lepszego alarmu albo podwójnej odcinki? Jeśli tak, do tego błąd jest sporadyczny - jest to jego sprawka

kolego mam już 2 lata ale nigdy nie było problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przylączam się = mam ten sam błąd na VAG'u - ale żadnych niepokojących objawów nie zauważyłem -

 

00476 Fuel Pump (FP) Control Module -j538 NO Communication

 

mam paska od tygodnia - narazie to czuje się jak w przepełnionym spieprzonymi czujnikami i mechanizmami sypaczu kodów błędowych. czy to taka zabawa ? co miesiac na vaga i co miesiąc bulimy kaskę ;) ?

Edytowane przez cezare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. też mam taki sam błąd 00476 wiecie czego to jest przyczyna i jak z tym sobie poradzić?? dzięki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przylączam się = mam ten sam błąd na VAG'u - ale żadnych niepokojących objawów nie zauważyłem -

 

00476 Fuel Pump (FP) Control Module -j538 NO Communication

 

mam paska od tygodnia - narazie to czuje się jak w przepełnionym spieprzonymi czujnikami i mechanizmami sypaczu kodów błędowych. czy to taka zabawa ? co miesiac na vaga i co miesiąc bulimy kaskę ;) ?

 

 

 

hejka udało wam się ustalić co to za błąd ten 00476?

 

też mi go VAG wyrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś i u mnie problem się pojawił- wyskoczył identyczny błąd 00476. Tylko u mnie w tym jest problem że nie mogę opalić passata. Wcześniej nie było nigdy takiego problemu, odpalał mi przy najwyższych mrozach, a dziś temp. -2 i nie odpalił:( tak kręciłem że siadł akumulator... może macie jakieś rady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również mam ten błąd tylko jak zweryfikować poprawność działania tego przekaźnika? Na szczęście moje auto odpala aczkolwiek czasem tj. by traciło moc i po ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy. Nie wiem czy to od tego błędu czy jakaś inna przyczyna z tą utratą mocy... Wymienić przekaźnik co by pozbyć się tego odnawialnego błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności