Skocz do zawartości
Gość MacCie

elektryczne szyby - zerwana linka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MacCie

Witam,

jak w temacie - mam zerwaną linkę w drzwiach od strony pasażera.

Czy ktoś orientuje się czy linki z modeli 1999-2001 pasują rónież do passatów z 2002. Wiem, że jest możliwość zakupu całej blachy z mechanizmami - czy nie ma zatem różnic między tymi modelami i śmiało można je montować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pasuje, śmiało montować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to były mniejsze koszty to możesz spróbować regenerować linkę - wymienić ją w zakładzie który się w tym specjalizuje. Ja wymieniałem pękniętą linkę koszt 100 zł i śmiga wszystko ładnie. Na stanie wisiało dużo podnośników więc wiedzą co robią. No ale jeżeli możesz wymienić za grosze albo w podobnej cenie to też bym podmieniał niż naprawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby to były mniejsze koszty to możesz spróbować regenerować linkę - wymienić ją w zakładzie który się w tym specjalizuje. Ja wymieniałem pękniętą linkę koszt 100 zł i śmiga wszystko ładnie. Na stanie wisiało dużo podnośników więc wiedzą co robią. No ale jeżeli możesz wymienić za grosze albo w podobnej cenie to też bym podmieniał niż naprawiał.

 

właśnie jak mówisz chyba nie opłaca się podmieniać linki, ja wymieniałem ostatnio od strony kierowcy, kupiłem całą blachę, dodatkowo dostałem jeszcze silniczek i nawet głośnik:] za calość zapłaciłem 120 zł:] łatwiej jest przemienić całą blachę niż przewijać linkę. Jednak chcę podkreślić, iż wymiana całej blachy to nie jest taka prościzna:] trochę trzeba nakręcić się:] nie raz rzucałem mięsem:] a co to dopiero jest jak się przekłada samą linkę hohoho .

 

czy linki z modeli 1999-2001 pasują rónież do passatów z 2002.

 

tak pasują:] jak już wcześniej kolega napisał:]

Edytowane przez stanley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie jak mówisz chyba nie opłaca się podmieniać linki, ja wymieniałem ostatnio od strony kierowcy, kupiłem całą blachę, dodatkowo dostałem jeszcze silniczek i nawet głośnik za calość zapłaciłem 120 zł łatwiej jest przemienić całą blachę niż przewijać linkę. Jednak chcę podkreślić, iż wymiana całej blachy to nie jest taka prościzna trochę trzeba nakręcić się nie raz rzucałem mięsem a co to dopiero jest jak się przekłada samą linkę hohoho

 

i tu sie mylisz kolego wymiana jest banalna i duzo tansza, ja kupiłem linke w zakładzie gdzie przekładają kierownice za 30 zeta. roboty może na godzine i z kieszeni mniej uciekło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siimaniia

Witam jak przewinąc te linki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam prośbę do grzebiących w drzwiach, jak by ktos mógł zrobić fotkę ślizga szyby bo też muszę grzebnąć w drzwiach bo szyby jak opuszczone to latają po drzwiach i pasowało by mieć takie cuś zanim sie rozgrzebie Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności