Skocz do zawartości
Markos777

USB do GAMMA - pod CC??

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalony...

Słuchajcie, naczytałem się, że jak ktoś chce mieć pendriva lub mp3 playera to musi zrezygnować ze zmieniarki :( ale... w jednym z tematów doszukałem się info, że można jakoś obejść ten problem i podpiąć USB zamiast kasety - kilka ruchów lutownicą i po sprawie. Ponoć. Pytam zatem koledzy, czy ktoś wypróbował taki manewr i czy może wrzucić manuala, ponieważ lubie swoje płytki i pena też chciałbym zacząć używać do muzy. :cool:

A na marginezie GAMMA od GAMMA 5 różni się czymś więcej niż ściaganym panelem z cyferkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie tylko o Gammie jest jedno zdanie... Pytałem o ewentualne manuale, czy ktoś to zrobił i jaka jest opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pendrive a MP3 to roznica, bo do Pendrive potrzebujesz emulator zmieniarki a do MP3 (zalezy co tu masz na mysli) tylko kabel AUX. Jesli kupisz emulator zmeiniarki i nasz sie na elektronice, sam sobie zrobisz przełacznik ktory bedzie odcinał zasilanie od zmieniarki a przełaczal na emulator. Sa takie boxy nawet na allegro ktore maja taka opcje juz, CD<->MP3,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item560563085_audi_vw_8_i_12_pin_emulator_zmieniarka_mp3_usb_sd.html to koszt 325zł!! Za tyle to kupię radio z wbudowanym USB....

Zapytam tylko ostatni raz zamin się temat zakmnie, czy ktoś zrobił Wyjście AUX pod GAMME?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka GAMMA. Jak obsluguje zmieniarke to wystarczy ci zwykly kabel z niebieska kostka, ktora wchodzi w miejsce zmieniarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest tu taki forumowicz, nicku nie pamietam. W podpisie ma, że to robił. Pamiętam, że z ciekawości o tym czytałem. Mieszka w UK.

 

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

 

Znalazłem użytkownika. To kri100v. Link do manuala jak to zrobić:http://krzysztof-zaremba.fm.interia.pl/gamma_line_in/ Jak znalazłeś to co szukałeś to kliknij pomógł.

Edytowane przez paweliewelina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i taki opis jak podłączyć pod CC nie rezygnując ze zmieniarki coś daje! o to chodziło.

Dzięki wielkie.

Tylko co z tym napięciem 12V? no przecież pod MP3 nie bardzo :/ jakaś przetwornica po drodze ma być?

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności