Skocz do zawartości
sylwek

czujnik płynu do zmywania szyb i oświetlenie wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.jestem szczęśliwym posiadaczem paska TDI :D ale od jakiegoś czasu szwankuje mi elektronika.Otóż chodzi mi o oświetlenie wnętrza.czasami wszystko działa tak jak trzeba ale czasami nie mam oświetlenia kabiny.Zapala mi się dopiero gdy otworzę drzwi i po kilkunastu sekundach gaśnie :kwasny: tak samo jest ze światełkiem w bagażniku.zapala się na chwile i gasnie :kwasny: Coś się pewnie dzieje z modułem komfortu.Ale czy to jest jego koniec? czytałem dużo na forum ale nie znalazłem takiego przypadku jak u mnie.

jeszcze mam pytanko w sprawie poziomu płynu do zmywania szyb.jak jest za niski poziom to powinna się zapalić kontrolka.no właśnie ale ona się nie zapala :/ co mam z tym zrobić?? Z góry dzięki za wszystkie porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odnośnie modułu komfortu... Powiem tak - zacznij od diagnostyki komputerowej. Jak już będziesz miał spis błędów, to napisz, a z pewnością Ci coś podpowiemy. Ostatnio nawet pisałem komuś jaka jest "ścieżka diagnostyczna" w przypadku, gdy nic lub niewiele wiadomo (chodziło bodajże o mruganie podświetlania deski).

 

Co do kontrolki... A Ty jesteś pewien, że masz w ogóle taką? Przede wszystkim wyrób sobie zwyczaj pisania o swoim samochodzie najpierw, tj. podaj wszystkie dane (rok, silnik itp) lub umieść taką informację w podpisie (masz taką opcję w swoim profilu). O samych kotrolkach już było -> FAQ lub wyszukiwarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontrolka raczej jest bo przy zbiorniczku jest czujnik

 

Passat 1,9 TDI AFN 110 KM '97[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marko666

miałem to samo z oświetleniem wnętrza i przyczyną był ugnity kabel 10cm przed wejściem do puszki gdzie znajduje się muduł komfortu. Polutowalem i problem z głowy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Odnośnie modułu komfortu... Powiem tak - zacznij od diagnostyki komputerowej. Jak już będziesz miał spis błędów, to napisz, a z pewnością Ci coś podpowiemy. Ostatnio nawet pisałem komuś jaka jest "ścieżka diagnostyczna" w przypadku, gdy nic lub niewiele wiadomo (chodziło bodajże o mruganie podświetlania deski).

 

Co do kontrolki... A Ty jesteś pewien, że masz w ogóle taką? Przede wszystkim wyrób sobie zwyczaj pisania o swoim samochodzie najpierw, tj. podaj wszystkie dane (rok, silnik itp) lub umieść taką informację w podpisie (masz taką opcję w swoim profilu). O samych kotrolkach już było -> FAQ lub wyszukiwarka.

 

Kolego Nol czy możesz podać mi link na temat tej kontrolki bo szukałem i nic na jej temat nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności