Skocz do zawartości
marcin9962

Jak zmienić lusterka na srebne passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko jestem posiadaczem VW PASSAT B6 2.0TDI 140KM 2007 i chciał bym sobie wymienić lusterka na srebrne tylko nie wiem czy trzeba kupić całe lusterka czy jakąś srebrną obudowę :/.

 

z góry dziękuję i pozdrawiam :)

 

p.s. to mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić nakładki ,kosztują 260zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego pawelb6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymienić lusterka na srebrne tylko nie wiem czy trzeba kupić całe lusterka czy jakąś srebrną obudowę :/.

Przemyśl to jeszcze raz:) ale z drugiej strony nie ma to jak Aerodynamika M3 LOOK lusterka buahah :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po wymianie takich obudów luster z orginalnych na chrom .Zakupiłem obudowy firmy IN-PRO koszt 199zł na allegro.Miałem jew poprzednim aucie ok 2 lat i nic sie z nimi niedziało.Pasują idealnie .Wymiana jest banalnie prosta demontujesz wkład lusterka potem obudowe która jest wciskana na zatrzaski cała operacja 2 sztuk 15 minut potrzebny tylko cięki płaski śrubokręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wymianie takich obudów luster z orginalnych na chrom .Zakupiłem obudowy firmy IN-PRO koszt 199zł na allegro.Miałem jew poprzednim aucie ok 2 lat i nic sie z nimi niedziało.Pasują idealnie .Wymiana jest banalnie prosta demontujesz wkład lusterka potem obudowe która jest wciskana na zatrzaski cała operacja 2 sztuk 15 minut potrzebny tylko cięki płaski śrubokręt.

tanio,bo in pro chodza na allegro po 260zł,można też kupić w skodzie nakładki firmy milotec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności