Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę kupić używaną półoś do b5 1.6 2000 (cena oryginału i regenerowanych astronomiczna) i mam wątpliwości co do słuszności zakupu na allegro? Orientujecie się czy mam po prostu dokupić półoś od takiej samej wersji silnikowej czy np mam zwracać uwagę na rocznik...? A może najlepiej po numerze katalogowym? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak odnajdziesz i spiszesz numer z półosi Twojego Passka.Są dwa rodzaje półosiek dla silnika 1,6 m.in ADP ( skrzynia manualna)no i ważne byłoby czy lewa czy prawa.Kupna używek na Allegro to ja nie polecałbym- raczej szrot ; organoleptycznie sprawdzić stan j.Podaj mi która strona to znajdę nr ref.;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawa strona, skrzynia manualna. Też najpierw pomyślałem o szrocie ale akurat w najbliższej okolicy nie maja na stanie. dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawa strona, skrzynia manualna. Też najpierw pomyślałem o szrocie ale akurat w najbliższej okolicy nie maja na stanie. Dzieki za pomoc

 

8d0 407 272 dl

8d0 407 452 x.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy oba numery będą pasować? jest jakiś inny sposób na dojście jaka jest u mnie oprócz zaglądania pod auto bo nie mam garażu a pogoda nie sprzyja...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8D0 407 272 DL jest to nr części nowej, która powinna być zastosowana w 1,6- ADP,AHL,ANA,ARM; natomiast 8D0 407 452 X to nr części na wymianę ( tańsza).

 

EDIT

 

Porównaj ceny w Sklepie Gajos. Z końcówką DL - 2450,80zł ; a z końc. X 1423,27zł.

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

 

Zapomniałem nazwę hurtowni na Makuszyńskiego w N.Hucie -( parę lat temu się paliła) tam pytałeś?

 

Tak, Stachura.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem jeszcze raz dziękuje. mam jeszcze pytanie - gdzie kupić regenerowaną bo obdzwoniłem milion sklepów w Krakowie i niby hurtownie mają je w katalogach ale na stanie brak?

 

Fakt różnica w cenie jest ale i tak obu brak na stanie...

 

---------- Post added at 17:29 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

 

chodzi o hurtownie AD Stachura?

 

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:29 ----------

 

właśnie tam dzwoniłem ale nie mieli i nie mają - zostaje chyba szrot albo allegro:)

Edytowane przez wasyllo007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskakuj na allegro i kupuj, dziesięciokrotnie taniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz ja:)

Chciałem się upewnić czy do mnie pasuje tylko półoś o podanych wcześniej nr?? bo nigdzie takiej nie mogę znaleźć! JurekW co ty na to?? może ktoś inny zna odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasyllo007 u mnie ETKA wskazuje jeszcze takie numery, oprócz tych które podał JurekW :

8D0 407 453 AX str. lewa

8D0 407 452 X str. prawa

Tylko nie wiem czym się różnią półosie podane przez Jurka od tych które ja podaję. Być może od rodzaju skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wasyllo007 u mnie ETKA wskazuje jeszcze takie numery, oprócz tych które podał JurekW :

8D0 407 453 AX str. lewa

8D0 407 452 X str. prawa

Tylko nie wiem czym się różnią półosie podane przez Jurka od tych które ja podaję. Być może od rodzaju skrzyni.

 

Jacek, Kolega szuka półośkę str. prawa i ten drugi numer przecież podałem.Jest od silnika m.in. ADP skrzynia manual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek, Kolega szuka półośkę str. prawa i ten drugi numer przecież podałem

A tak nie doczytałem. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności