Skocz do zawartości
ACTINA

Wywala bezpiecznik od wycieraczki tylnej;/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tylną wycieraczką.Pomine to ze pewnie nie dziala bo jes zapieczona albo cos.Jesli wywala mi bezpiecznik to jest szansa ze silniczek jest zdrowy i zestaw naprawczy załatwi sprawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. wywala bezpiecznik.... to pewnie plyn do spriskiwaczy jakos dostal sie do silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdzil przewody gdzie przechodza z karoseri do klapy u mnie w sedanie jak wrzucalem wsteczny to sie bezpiecznik palil.okazalo sie ze izolacja popekala i przewody dotykaly sie razem .wstawilem nowe odcinki przewodow i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że po rozkręceniu i wyczyszczeniu silniczka wymianie oringu będzie ok ale nie masz 100 pewności mógł się spalić układ na płytce elektronicznej. Rozbierz i sprawdź.Wydaje mi się że tylko silniczek będzie wywalał bezpiecznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! dawno oj dawno mnie nie było, ale podzielę się swoim doświadczeniem. Mając passata B3 przez przypadek włączyłem wycieraczkę tył i...................! pstryk ani wycieraczki ani ABSu niet, dochodziłem przez dwa dni co mogło być przyczyną awarii. Przyczyna tkwiła w mechaniźmie wycieraczki, zapiekła się prowadnica w tulei z fosforobrązu. Rozbiórka, czyszczenie przepolerowanie i złożenie nieszczęsnego napędu wycieraczki.Pozdrawiam zundapp750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) To chyba najbardziej upierdliwa usterka VW.Obecnie passat jest moim 3 autkiem z grupy VW i jak do tej pory zaden z samochodow nie mial spryskiwacza tylnej szyby..2 dni temu padla mi tylna wycieraczka.Za wycieraczki odpowiada jeden bezpiecznik? czy przod i tyl ma inny bezpiecznik?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To chyba najbardziej upierdliwa usterka VW.Obecnie passat jest moim 3 autkiem z grupy VW i jak do tej pory zaden z samochodow nie mial spryskiwacza tylnej szyby..2 dni temu padla mi tylna wycieraczka.Za wycieraczki odpowiada jeden bezpiecznik? czy przod i tyl ma inny bezpiecznik?Pozdrawiam
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1523&highlight=rozmieszczenie+bezpiecznik%F3w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności