Skocz do zawartości
tomiB5gd

Jaki włącznik do konsoli w B5? Przyciski obok radia

Rekomendowane odpowiedzi

jaki wlacznik mozna wlozyc do konsoli w B5 (tam gdzie jest zaslepka na zdjeciu ponizej) bo slyszlem ze parktronic lub jakies dla taxi byly?

 

32948499c91a5dafbf.jpg

 

chce tam jakis ori wlacznik wlozyc i tylko go podswietlic (jak ESP) bo NIENAWIDZE tych zaslepek.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewanie przedniej szyby, elektrycznie wysuwana roleta tylnej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze to jest przełącznik w miejsce grzanych foteli bo ten z prawej na samym dole jest lekko ścięty a ten wydaje mi się prostokątem.

Jakby co proszę o poprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej zaślepki przykręciłem mocowanie do gruszki od CB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamalo jezdze zeby CB zakladac:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji taxi był tam włącznik oswietlenia wnętrza-widziałem na stronach DE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

w 3b wyły z tego co sie orintuje pojedyńczy przycisk taxi a nie podwójny a ten jakiś kanciasty jakby miał na grzanie foteli w to miejsce byc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki wlacznik mozna wlozyc do konsoli w B5

Na przykład takie jak poniżej.

45adc2a8a3cba391m.png34582c751ad48237m.pngTen ostatni włącznik ma nr 3B0 959 903 01C

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi dokładnie o ten nr 2

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL wielkie dzieki teraz moge zaczac szukac na allero. bo wiem czego mam szukac.

 

Pozdro

 

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

 

:(kurcze szualem na allegro po nazwach i numerach czesci i nic niema:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przełącznik z pierwszego załącznika ,które dodał GURAL można dostać w ASO -> Przełącznik podgrzewanej przedniej szyby( z przełączaniem czasu) 3BG - 3B0 959 622 01c ; cena ok. 109 zł.

Na allegro nie masz co szukać ja wertowałem je wiele razy i żadnego z nich nie znalazłem...

Pozostaje chyba tylko ASO...

Zna ktoś przybliżone ceny w aso pozostałych przełączników ???

Edytowane przez David

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka Air bag pasażera też jest dostępna za jedyne 57 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście do gustu przypadł przełącznik FUNK-3B0959768B. Jak go gdzieś znajde za rosądne pieniądze to zamontuje do niego odcinke sygnału GALA żeby można było obraz z DVD oglądać podczas jazdy. Ten przycisk ,który dodają do kostki PLUG and PLAY wygląda jak żywcem wyciągnięty z dużego fiata lub kaszlaka. A tak to bendzie wszystko ładnie wyglądało i pasowało do siebie oraz bendzie logiczne do czego służy guziczek FUNK :)

 

Jak któś zna cene w ASO tego guzika FUNK-3B0 959 768B to niech poda z łaski swojej ;) Pozdr.

Edytowane przez David

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście do gustu przypadł przełącznik FUNK-3B0959768B. Jak go gdzieś znajde za rosądne pieniądze to zamontuje do niego odcinke sygnału GALA żeby można było obraz z DVD oglądać podczas jazdy. Ten przycisk ,który dodają do kostki PLUG and PLAY wygląda jak żywcem wyciągnięty z dużego fiata lub kaszlaka. A tak to bendzie wszystko ładnie wyglądało i pasowało do siebie oraz bendzie logiczne do czego służy guziczek FUNK :)

 

Jak któś zna cene w ASO tego guzika FUNK-3B0 959 768B to niech poda z łaski swojej ;) Pozdr.

Dzisiaj, 15:59

 

 

 

Mi osobiście do gustu przypadł przełącznik FUNK-3B0959768B. Jak go gdzieś znajde za rosądne pieniądze to zamontuje do niego odcinke sygnału GALA żeby można było obraz z DVD oglądać podczas jazdy. Ten przycisk ,który dodają do kostki PLUG and PLAY wygląda jak żywcem wyciągnięty z dużego fiata lub kaszlaka. A tak to bendzie wszystko ładnie wyglądało i pasowało do siebie oraz bendzie logiczne do czego służy guziczek FUNK

 

Jak któś zna cene w ASO tego guzika FUNK-3B0 959 768B to niech poda z łaski swojej Pozdr.

 

 

wiem ze w ASO do golfa mk4 kosztuje 69zl

do passka bedzie pewno drozej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś przybliżone ceny w aso pozostałych przełączników ???

 

ceny wg etki klawiszy ze zdjęcia zamieszczonego przez Gurala

1) klawisz podgrzewania przedniej szyby 24,01 €

2) klawisz oświetlenia wewnętrznego wycofano w dniu 1.11.1999 bez części zastępczej (dostępny tylko na rynku wtórnym)

3) klawisz funk wg etki nr przy zdjęciu nie został znaleziony

4) klawisz kontrolki poduszki powietrznej 12,82 €

5) tego klawisza też nie mogę znaleźć w etce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj się jakis handlaży na allegro, mają pełno części i na bierzaco rozbierają jakieś Passaty. Coś powinni mieć ;) np. ten facet, cały czas handluje częściami z Passatów http://allegro.pl/show_user.php?uid=383267

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do ASO i tak jak pisze GURAL CENA WYŁĄCZNIKA Air Baga 57 ale czas oczekiwania 2 tygodnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie także się dowiadywałem, taką samą cene mi podali za Air-Bag... Cena nawet przystępna ale ten Air-Bag jest naj mniej gustowny z całej piątki jak na moje oko... Natomiast gdy spytałem o ten przełącznik FUNK to niewiedzieli o czym do nich rozmawiam :( Ciekawe jak w innych serwisach w innych miastach bo chyba wolał bym zapłacić dwa razy tyle i mieć coś co mi się podoba... Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz a mianowicie do czego mógł być wykorzystywny ten przełącznik, czy był montowany seryjnie i miał przypisane jakieś zastosowanie czy to tylko dodatek dla zapaleńców takich jak my??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,chcialem zapytac na jakiej zasadzie dziala podgrzewanie przedniej szyby??oprocz wylacznika co trzeba kupic??bo akurat tez mam tam wolne miejsce i moze bym cos tam wsadzil a sadze ze najbardziej praktyczne bedzie podgrzewanie przedniej szyby no bo coz moze byc ardziej przydatne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności