Skocz do zawartości
kamol

sprzęglo demontaż

Rekomendowane odpowiedzi

:DMam pytanie czy aby wymienić jakąś część w sprzęgle np docisk albo łożysko oporowe to tżeba demontować całe sprzęgło ile to trwa mniejewiecej bo bede dawał auto do service w uk i nie chce żeby mnie wyruchali na funty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopie nie pisz tak brzydko!popraw to co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby zmienic lozysko oporowe, albo docisk trzeba zdemontowac sprzglo, a nawet skrzynie biegow, mechanik zwykle rozklada taka robote na 2 dni, koszt jakies 300zl. A co ci sie dzieje z autem?? Ile w UK taka przyjemnosc kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi dzwoni na danym przedziale obrotów .Sprawa wygląda tak gdy jade aute to na przedziale 2400 - 2600 słychać głośne dzwonienie w stylu ciągnieta po aswalcie metalowa zardzewiała puszka dzwięk rezonansowy. gdy zrzucam na luz to słychac pojedyńczy dzwięk tego dzwonienia kiedy wbijam biego i puszczam sprzegło to tez tak jak by cos było luźnego . Teraz mam pewnosc że to sprzęgło bo gdy jade i ten dzwięk wystepuje to jak sie nacisnie sprzęgło to momentalnie znika tak samo jak sie wyjdzie po za ten przedział obrotów silnika .Chciał bym sie dowiedzieć co to jest i jakie są zbliżone koszta naprawy tego .Chce powiedziec że ogulnie odpukać wszystko jest okej ze sprzęgłem jeżeli chodzi zmiane biegów i gdyby nie ten głośny naprawde irytujący dzwięk wszystko było by ok . W angli to masakra byłem u lokalnych mechaników to nie mieli pojęcia na początku co to jest po 4 miechach dopieru doszukałem sie że to prawdopodobnie jest przyczyną łożysko albo docisk . Teraz musze jechac do servisu z naddzieją że oni beda wiedzieć o co chodzi vw za diagnoze biara 45 funtów a godzina robocizny podobnie wiec chce sie zorietować jak to wyglada bo jak mam zaplacisc za zreperowanie psrzęgła w servisie 400 funtów to wole u lokalnego mechanika zmienić cały komplet sprzęgła . Tak to wyglada w angli usługi na wage złota auto kupisz za grosze ale utżymac to jest masakra ja kupiłem swojego paska za 1.500 sama wymiana rozźadu kosztowała mnie 300 funtów za 300 funtów kupisz opla vektre 12 letniego

Edytowane przez kamol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to wyglada w angli usługi na wage złota auto kupisz za grosze ale utżymac to jest masakra ja kupiłem swojego paska za 1.500 sama wymiana rozźadu kosztowała mnie 300 funtów za 300 funtów kupisz opla vektre 12 letniego

W którym robisz rozrząd za kolejne 300 funciaków i kółko się zamyka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, napisz co było i ile kosztowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności