Skocz do zawartości
Gość marek_marek

>> przednia szyba w B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marek_marek

witam,

zauważyłem na przedniej szybie 2 uderzenia od kamieni. od każdego odchodzą rysy po 0,5 cm. uffff nie chcę zapeszać oby się nie popękało dalej...

słyszałem że można to skleić - ale koszt to 50 za sztuke bez żadnej gwaranji.

na wszelki wypadek - ile kosztuje szyba wraz z montażem?

pozdrawiam

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GTS

W Katowicach płaciłem 350zł na ul. Sądowej.

Szyba zielona + montaż. Operacja trwała niecałe 2 dodziny.

Także, naprawiałem ryski po kamieniach, zapłaciłem 100zł i wytrzymało miesiąc.

Szkoda kasy na klejenie.

Co nowe to nowe.

GTS

ps. nie twierdzę, że tobie nie pomoże, ale mnie nie pomogło. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest poprawnie wykonane przez fachowców to działa ale jest jeden problem aby nie było tego widać trzeba to zrobić dość szybko to jest z tydzień dwa od stania się po to aby syf sie nie powbijał na dobre po miesiącu czy więcej nie ma sęsu po będzie widać a i trzymać może źle i rozwalić się po jakimś czasie tak jak napisał GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

po pierwsze tego się nie klei tylko są nawiercane otworki w okół pęknięć jeżeli się to da to znaczy jeżeli pęknięcia nie są zbyt duże! :ok: koszt śmieszny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FRIDAY 24

Witam ja juz spotkalem sie z dwoma przypadkami, audi 100 i vw gdzie własnie własciciele mieli małe pękniecia "niby" do naprawy, wydali 100zł i po miesiącu szyba strzeliła w tym samym miejscu z jeszcze większą rysą, oczywiscie wiadomo że szyba jak ma 12 lat ma juz osłabioną swoją wytrzymałośc, po naszych "pięknych polskich drogach" gdzie dziura dziurę dziurą pogania, wszystkie wstrząsy również przenoszone są na rame nadwozia i przednią szybe również, ja mialem pekniecie od pióra wycieraczki "wymksnelo sie" coprawda przez rok jeździlem bo byly to niewielkie rysy od pasażera jednak wystarczyl wjazd na myjnie i powolutku się powiększala, zmienilem na oryginalną SEKURITA i powiem Ci szczerze nie żaluje wydanych 300zł nie mam jakis rysek, śladów po piórach wycieraczek i obawy że mogą zabrać Mi dowód:)

uff ale sie napisalem a miało być krótko: WYMIENIAC NIE NAPRAWIAĆ!

:)

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też radzę Ci wymienić. Nie sadzę, żeby ktoś w ogóle dał gwarancje na naprawę szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności