Skocz do zawartości
Jaro.Slav.

Listwy na zderzakach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wiem że, podobny temat był już poruszany na forum ale chciałem zapytać czy wie może ktoś gdzie można kupić listwy na tylny zderzak do sedana?(nowe, nieużywane). Szukałem na Allegro, ale są tylko na przedni zderzak lub tył do kombi.

Domyślam się że w serwisie/salonie VW będzie drogo. Chciałbym coś zrobić z tą listwą, ponieważ środkowa część jest pęknięta i trochę odstaje.

Zastanawiam się również na pomalowaniem wszystkich listew dookoła samochodu u jakiegoś dobrego blacharza, który mógłby to również skleić. I tutaj moje pytanie o orientacyjny koszt takiego pomalowania listew. Może ktoś robił i wie ile to kosztuje?.

Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Z góry dzięks.

 

VW Passat 1999r. 1.9 TDI (AFN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro.Slav.

 

3B5 807 423A GRU - listwa ozdobna zderzaka (3B tył sedan)gruntowana- cena ok. 192 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest oryginalna listwa w serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to jest oryginalna listwa w serwisie?

 

Tak to oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt lakierowania gównych listw biorąc pod uwagę gietkość listw drzwiowych i konieczność zastosowania elastycznego podkładu powinien wynieść ok 600-800zł (to jest średnia cena, można znaleźć takiej, można drożej)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za informacje, popytam jeszcze u lakierników, a co do Twojego Passacika - bardzo ładny:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj tylko, aby pytając wspomnieć o elastycznym podkładzie i wyrównaniu chropowatej powierzchni, bo widziałem juz takich mistrzów co używali zwykłego podkładu i nawet nie wyrównywali tylko malowali jak jest...

 

p.s. jak nie robisz u znajomego to weź fakture/paragon -jak coś skopią to będziesz miał podstawe do reklamacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności