Skocz do zawartości
kaskiewc

Parujące klosze lamp przednich i nie działająca dysza spryskiwacza reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum,

od kilku dni jestem posiadaczem passata i już widzę pewne problemy, otóż parują mi kloszę lamp (biksenon) z przodu od środka czy mieliście podobne problemy u siebie. Wolę poznać problem zanim uderzę do serwisu.

Z góry dzięki za info.

Edytowane przez kaskiewc
temat poruszany na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcji szukaj to uzyc nie łaska? troche nudno pisac 10 raz o tym samym bo o spryskiwaczach byly conajmniej 2 watki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej co do parowania, to ja miałem podobną syt. i jedyne co pomogło to odkręcenie dekli od żarówek. Wtedy para się nie gromadzi, bo ma gdzie uchodzić. Prócz tego nic nie pomogło nawet dokładnie uszczelnianie lamp.Wymieniałem uszczelki w deklikach żarówek, uszczelniałem sylikonem dokładnie lampy dookoła i nic. Ciągle parowały. jedynie pomogło pozostawienie otwartych deklików od żarówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam bixenonu ale u mnie tez parowała lampa po tym jak wymieniłem postojówki na kolor biały. Otoz ja zdjąłem tą gume co przykrywa dekielki z zarowkami postawilem autko na sloncu zeby wysuszyc lampe i wieczorkiem zalozylem ta gume do tej pory nie paruje klosz. Jezeli nie bedziesz wiedział o jaka gume chodzi to postaram sie zrobic zdjęcia i pokaze o co chodzi.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

 

opcji szukaj to uzyc nie łaska? troche nudno pisac 10 raz o tym samym bo o spryskiwaczach byly conajmniej 2 watki

. Szukam i nie mogę jakoś trafić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam i nie mogę jakoś trafić

 

Szukasz? Ciekawe gdzie..

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=37881&highlight raz

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8248&highlight dwa

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5751&highlight trzy

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=37692&highlight cztery

 

Nadal twierdzisz ze szukasz??!! zal;/

Edytowane przez Wazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez parowaly. gdy odebralem nowiuskie auto z salonu na nastepny dzien patrze a tu prawie 1/4 klosza zaparowana, myslalem ze mnie szlak trafi no ale zrobilem tak jak wczesniej pisal MAKARON zdjalem te gumowe dekle przez noc odparowalo zalozylem ponownie i do tej pory gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj serwis w sprawie spryskiwaczy i powiedzieli, że nie miał siły się wysuwać, bo "coś" przeszkadzało. Rozłożyli, złożyli i póki co działa. Mówili też, że jestem kolejną osobą, która ostatnio zgłasza tą awarię. Mam nadzieje, że to koniec problemów z paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poratujcie kolegę z innego forum. Mianowicie borykam się z parującymi bixenonami skrętnymi w Leonie 1P rok 2007. Lampy uszczelniłem domowymi sposobami po odpowiednim przygotowaniu lamp. Jedna z nich mogła parować bo była rozklejona gdyż uderzył w nią kamień i był przeklejany klosz z innej lampy. Gdy lampy zostały uszczelnione to miałem spokój jakieś 0,5 roku gdy było ciepło. Niestety gdy przyszła tylko jesień i zrobiło się chłodniej na zewnątrz oraz pada deszcz-->

Lampy na dzień dzisiejszy wyglądają tak:

62bb3fac49b585df.jpg

566abcc291ba455b.jpg

 

Nie mam już pomysłu co i jak robić aby się tego dziadostwa w postaci pary pozbyć. Słyszałem jak i czytałem na forum u was,że polecacie człowieka p.Hubert Cugier ? Czy osoby które korzystały z jego usług mają jakieś problemy z parowaniem lamp ? Nie uśmiecha mi się wydawania na nowe lampy z ASO bo cena jest chora 2800 zł / szt ( lampa niekompletna ),a na allegro niestety nie ma bixenonów do wersji przed liftem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności