Skocz do zawartości
Dzo-Dzo

Audi A4 B6 AWX problem z dolną granicą doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc od trzech dni mam problem z mocą w autku

 

Samochod przyspiesza plynnie i dobrze do okolo 2,8 max 3,300 obr pozniej przestaje tak jak by chodzić turbawka . Ale autko nie wchodzi w tryb awaryjny po przekroczeniu tych obrotów, autko przestaje sie rozpedzać poprostu jedzie sobie. Znowu przy zmianie biegu na wyzszy czyli z 3 na 4 puszcza megą bąka i do okolo 3 tys obrotów zapierdziala normalnie i znowu sie powtarza to samo

 

Jest jeszcze jedno dziwne zachowanie bo to sie dzieje tylko jak wcisne buta na maxa na gaz ale jak zaczne dodawać delikatnie to autko przyspiesza w miare do obrotów maxymalnych i chodzi okej - tylko jak dam mu nagle mocna w pendzel to staje przy obrotach tak jak pisałem okolo 3 tys zalerzy bo raz nawet bylo 3,5 tys

 

bylo sprawdzone :

- wezyki do turbawki

- czyszczony EGR

- Jest wywalony Katalizator

- teraz sprawdzalem sztange chodzi bez zarzutów

-wiedz co jeszcze mam sprawdzić aha n75 odkrecałem i podlaczalem na krotko cos tam stukało w srodku

 

Panowie co to moze być bo juz mi sie plakać chce juz byl ten temat poruszany wiem bo czytałem ale takiego czegos jeszcze nie bylo wiedz prosze o pomoc

 

byly na forum 14 tematy ale identycznego nie bylo

Edytowane przez Dzo-Dzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz nieszczelność w dolocie. Posprawdzaj dokładnie gumowe węże od intercoolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weze tez okej

 

wrocilem wlasnie od mechanika stwierdził ze najprawdopodobniej jest to co widzicie na zdjeciu oznaczone strzałkami zółtymi

ten wąż gumowy czarny z dwoma opaskami troche sie rusza w tej obudowie po prawej stronie nawet nie wiem co to jest - pytał sie mnie czy mam dobre hamulce bo moga być słabe i ze idzie tam wezyk podcisnieniowy i ze to moze być przyczyna

 

 

zdjcie038rb5.jpg

w640.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dlaczego zacząłeś temat od nazwy jakiegoś błędu, a ani nie podałeś jaki masz samochód, ani typ silnika, ani nie zrobiłeś logów?

 

temat od razu powinien wylądować w śmietniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wąż podłączony do pompy vacum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam juz poprawilem temat sorki

 

też wąż kolego szklana latał mi w tym vacum okleilem go tasmą i dalej takie same efekty czyli brak mocy juz nie wiem co mam robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz poczytać na forum o tej pompie, ma ona chyba dwie funkcje tzn. dostarczanie paliwa i serwo hamulców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku.. zmieniłem elektozawory macie je na rysunku to jest n 75 i bodajze n 18 i ch... z tego nic nie dziala, jest jak bylo czyli ja mu but a on ma mnie w dupie

 

zamienilem 2 z 9 i kicha dalej to samo a czujniki identyczne wezyki wedlug tego planu tak samo mam - powyzej 3 tysi turbo chcccce dawać ale nie ma powietrza i tylko slychać jak sie rozczarowuje :-)

 

 

 

a210205cq1uo8.jpg

w500.png[/url

 

szklana tak jest hamules i paliwo ale podcisnienie daje na caly uklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności