Skocz do zawartości
daffyx

Klapa podłokietnika -czy da się ja zdemontować?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję wymienić oparcie podłokietnika w b5 FL . Czy ktoś wie czy klapa ta jest odejmowalna czy może jest to nierozbieralne i musze wymienić cały podłokietnik - mowa oczywiście o podłokietniku oryginalnym

 

Wyciagnołem ten wkład który jest widoczny po otwarciu podłokietnika, widac dwie prowadnice czy cos w tym rodzaju za konczone zebatka, nie wiem jak sie za to zabrać? może ktoś zna odpowiedź

Edytowane przez daffyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widac dwie prowadnice czy cos w tym rodzaju za konczone zebatka, nie wiem jak sie za to zabrać? może ktoś zna odpowiedź

Chcesz wymienić całość czy tylko ten element obity materiałem?

Jeśli tylko ten element, to jutro zrobię fotki jak się to zdejmuje. Jeśli całą klapę to nie rozbierałem tego i nie wiem jak to wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ci w czymś pomoże to proszę.

 

cci2009020600000br9.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o wymiane elementu 41 widocznego na schemacie zalaczonym przez kolege, ale chyba juz wszystko widac wlasnie na tym schemacie - dzieki - jutro sie za to zabiore !

 

 

nie za bralem sie jutro ale troszke pózniej ale udalo mi sie to - wiec postanowilem napisac iz demontaz całej klapki podłokietnika jest dosyc trudny gdyz trzeba by tam poodginac, taki mi sie wydaje takie zabespieczenia na boku od zawiasow - mi udalo sie zdemontowac tylko to obicie z góry - mi to akurat wystarczylo - okazalo sie to dosc proste - choc dziallem na granicy wytrzymalosci materiału - naszczescie nic nie peklo - także do odpowiedzi doszedlem sam po raz kolejny

Edytowane przez daffyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi podpowiedziec jak to zdemontowac? dzis wsiadlem do auta a tutaj na studzienkach mi cos strasznie zaczal stukac, odgialem plastik troche a tutaj wylecialy jakies biale plastiki ;(

czekam na pomoc ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w tej klapie-pokrywie są jakieś blokady bo mój luźno chodzi przód tył w poprzedniku się blokował. Może ktoś pomóc w tym zakresie bo przeszukałem już wszystko i nic o tym nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności