Skocz do zawartości
saliczek

Webasto - gdzie są bezpieczniki...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktoś z szanownych Forumowiczy móglby mi podpowiedzieć w którym miejscu moga być umiejscowione bezpieczniki od Webasto . Posiadam 3BG 2002r, 1,9 AVF. Czy możliwe że znajdują się one pod obudową Webasto? , czy gdzieś indziej wyprowadzone ?

 

podpowie ktoś ?

Edytowane przez kazio
scalono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bajtel69

witam powinny byc nad bezpiecznikami razem sa wbudowane 3szt 5,15 i 25

 

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

 

powiedzcie mi panowie mam webasto i działało bez zastrzezen a teraz go nie umiem uruchomic mam tylko pilot do niego wymieniłem baterie i jest ok a webasto nie chce sie załonczyc niewiem co sie dzieje prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość inic

"powiedzcie mi panowie mam webasto i działało bez zastrzezen a teraz go nie umiem uruchomic mam tylko pilot do niego wymieniłem baterie i jest ok a webasto nie chce sie załonczyc niewiem co sie dzieje prosze o pomoc "

 

jeśli msz uruchamiane przyciskiem w samochodzie to : wejdz do auta z pilotem,włącz przyciskiem webasto i natychmiast (do 3 sek) naciśnij <włącz> w pilocie - kontrolka w samochodzie powinna zacząć migać-poczekaj aż się wyłączy (przestanie migać) i ....gotowe,włącz pilotem ma działać.

---------- Post added at 16:48 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

 

Mnie powiedzcie co to moze byc.Wlacze webasto,zaczyna pracowac i po chwili przestaje.Tak jakby startowało i ....kicha.

Edytowane przez inic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie powiedzcie co to moze byc.Wlacze webasto,zaczyna pracowac i po chwili przestaje.Tak jakby startowało i ....kicha.

 

odśiweżam :D

 

też tak teraz mam , może rozgryzłeś temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek opisz dokładnie

Czy tylko słychać test czy po teście (krótki gwizd i spadanie z obrotów) webasto powoli startuje z wolnych obrotów i słychać pompkę paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności