Skocz do zawartości
Gość sebastiansza

dziwne odglosy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebastiansza

mam maly problem przy niskich obrotach slysze dzwiek z lewej strony przod przypomina to drganie czegos metalowego lub plastikowego przy zwiekszonych obrotach to zjawisko ustaje z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To posłuchaj skąd wydobywa się dźwięk i zneutralizuj go.

 

Mi coś piszczy z tyłu z lewej, nie wiesz co to może być przypadkiem ? :D

 

Opisz to najdokładniej jak potrafisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak brzęczy z przodu,tyle ze jest to elastyczny łącznik wydechu który popękał.

I faktycznie tak jak piszesz na niskich obrotach słychać a jak dasz w pedał to już nie :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastic

Cześć.to chyba widać nagminne w tych autach.ja jak jadę na biegu obojętnie na którym i pószczę gaz to zaczyna coś brzęczeć z przodu jak by jakiś plastik i też nie mam pojęcia co to dokładnie jest.Mam passata 1.9 tdi variant z 1997r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek83

mam problem!!!!!!!!!!!!

jak stoje w korku dłoższy czas to słysze straszne klekotanie silnika, zaworów (nie wiem jak to nazwać bo jestem zielony w sprawach mechaniki) tak jak by to był stary diesel z lat 80.

passat 1.8 20v 1997r benzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek83

proszę o jakieś informacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 1600-1800 obr. slychać taki dziwny rezonans jakby z wydechu wymienilem wszystkie wieszaki a nawet wyczyścilem EGR i nic ciągle to samo już mnie to doprowadza do szału spotkalem się gdzies z opinią że te typy tak mają brakuje mi juz pomyslu gdzie szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno_22

jacek83 poczytaj na temat "napinacza łańcuszka rozrządu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojm przypadku przyczyną rezonansu był wyrobiny plstikowy wlot powietrza ten prostokątny. Zdemontowałem wkleiłem na połączeniu taką pianko taśmę pomogło. W tych autach jest ogólny problem z trzeszczeniem elementów np: boczki w dzrzwiach, kratka nawiewu, ta środkowa, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślalem i pozdejmowalem osłone silnika a nawet ten plastikowy wlot powietrza i nic nie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności