Skocz do zawartości
Gość misku

Gaz do B6 2,0 FSI i TFSI .

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z opinią że jak bym chciała oszczędzić to bym diesla kupila i nie ryzykowała z gazem.
Jakie ryzyko masz na mysli?

I wykaz oszczednosc diesla, szczegolnie po wiekszym przebiegu ;).

Benzyna z reguly jest mniej awaryjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem nowym użytkownikiem waszego forum i po przeczytaniu prawie wszystkich postów wreszcie się zarejestrowałem. Posiadam 1.8 TFSI 160KM który został zakupiony jako używany i założyłem instalacje gazową. bardzo chętnie przyłacze się do dyskusji na temat LPG w tych silnikach bo co nieco mam wiedzy którą zgłębiłem przed zakupem i założeniem instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo chętnie przyłacze się do dyskusji na temat LPG w tych silnikach bo co nieco mam wiedzy którą zgłębiłem przed zakupem i założeniem instalacji.
To na poczatek napisz jakie miales problemy po zalozeniu instalki, i jak ksztaltuje sie spalanie Pb/LPG w miescie i na trasie ;)

 

Jakie podzespoly masz wsadzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam

zenit pro direct

hercules

kme gold

 

spalanie 2.8l/100km benzyny i około 8,2 gazu na 100

 

co do problemów to 3 razy regulacja ze względów na uszkodzemie systemu paliwowego w pasku ale to wyszło przed założeniem LPDzi

 

co do użytkowania to polecam bardzo i ile montaż i regulacja będzie wzorowa to o tyle póżniej nie będzie problemu z jazdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

Ja miesiąc temu założyłem zenita u siebie. Byłem już 4 razy u majstra i coś nie mogą sobie poradzić z zestrojeniem najprawdopodobniej... Brzoza jakie miałeś objawy uszkodzenia systemu paliwowego? U mnie po regulacji auto jedzie przez kilkadziesiąt kilometrów normalnie a później zaczynają się hocki klocki. Zaczyna przerywać, szarpać, zapala się pomarańczowa kontrolka silnika i wsio. Wydaje mi się że problem pojawia się na wolnych obrotach np. jak jadę na 2 biegu bez gazu (np w korku) to usterka się pojawia - (ale też ciężko potraktować to jak regułę), później na postoju trzęsie silnikiem jakby nie chodził na wszystkie cylindry... Mam nadzieję że AG Cenrum pomoże i będę zadowolony z decyzji założenia LPG do mojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa. Świece i cewki sprawdzić. U mnie już sprawdzone jak zaczyna kontrolka mryga check engine to świece wymieniam i wszystko ok. Jedne wytrzymały 12k km tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie od wymiany świec zacząłem. Na benzynie jest ok... czasami jest tak ze przy ruszaniu nie wkreca sie na obroty przez chwile. Dzisiaj np zrobiłem ok 200 km i było nieźle ale "to nie było to"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jaki jest koszt instalacji LPG do 2.0 FSI €“ 1984 cm3, 150 KM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a jaki jest koszt instalacji LPG do 2.0 FSI €“ 1984 cm3, 150 KM?
A w warsztacie LPG nie chcieli powiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum więc przy okazji zapytałem. Do warsztatu nie dzwoniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma różnicy czy będzie 150 KM czy 200KM cena jest ta sama ok.3.5 do 4.2 zależy od warsztatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy i tak samo niedawno zakupiłem Passata B6 2.0 FSI, zastanawiam się na założeniem gazu do niego. Byłem już na rozmowie w jednym warsztacie w warszawie i zaproponowali mi montaż Zavoli Direct.

Czy ktoś może mi powiedzieć dokładniej jak wygląda awaryjność samochodu po założeniu gazu oraz czy może ktoś mi polecić dobry warsztat w W-wie gdzie z spokojną głową mogę założyć gaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności