Skocz do zawartości
BORSUK1977

montaz sterownika bx10 w passacie b5

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich.mam taki problem.zakupilem na allegro sterownik zamka centralnego bx10.do zestawu miała byc dołączona płyta cd z instrukcją montażu "krok po kroku".niestety nie dotarla :-(. ze sprzedającym kontakt sie urwał więc jakoby zostalem na lodzie.pewne jest że sam sobie z tym nie poradzę a nie mam zamiaru płacić 100 zł za jego montaż.stąd moje pytanie.czy ktoś wie może jak to podłączyć,może ma ktoś instrukcje montażu tego ustrojstwa najlepiej ze zdjęciami.chętnie przyjmę coś takiego na maila.z gory dzieki za pomoc.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie rób scen, jeśli to ten BX 10 o którym myślę to nie ma żadnej filozofii. Sześć kabli do podłączenia... Do kierunków jak pamiętam ze sterownika tylko jeden kabel wychodził, więc diodowanie zrób na 3amperówkach prostowniczych. Sterowanie centralem (ster masami) oczywiście po zdjęciu boczku drzwi na wiązce "zamkowej". Kierunki w boczku koło Twoich nóg. Zasilanie możesz wziąć ze złączki dzwiowej w tym samym boczku. To godzina roboty, więc niekoniecznie 100zł. Może zapytaj instalatora w Twoim rejonie o cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest napewno ten sam sterownik ale niestety piszesz w jakims niezrozumialym dla mnie jezyku wiec i tak nici z tego.a o montaz byłem pytac w zakladzie i tam mi wycenił to na rzeczone 100 zl. więc kredki.niestety to co dla niektórych jest małym piwem i błachostka dla innych jest przeszkoda nie do pokonanie.pozdrawiam.borsuk1977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odezwij się do mnie na GG to powiem Ci co i jak podłączyć. Podaj też maila to wyślę coś co pomoże. Na forum stracimy więcej czasu a czas dla każdego cenny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne.niestety moja znajomość internetu nie osiągneła jeszcze poziomu gg ;-) więc mogę podac tylko adres mailowy.za wszelkie materiały dozgonna wdzięczność..... moj adres:[email protected]. POZDRAWIAM.BORSUK1977

--- scalone ---

poprawiam swoj adres bo przez pomyłkę wyszly jakieś dziwne gęby [email protected] każdą pomoc z gory dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni mosz GG? Niedobrze :) Poszło na maila, mam nadzieję, że dasz radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem z podłączeniem sterownikiem zamka centralnego. Udało się Panu samemu zamontować ten sterownik?? dostał Pan jakieś pomocnicze materiały typu zdjęcia lub opis?? Jeżeli tal prosił bym o pomoc a dokładnie przesłaniu mi na maila niezbędnych opisów i zdjęć. Mój mail:[email protected]

Z góry dziękuje!!!

--- scalone ---

Nazwa mojego sterownika: NOXON T2P5

http://www.allegro.pl/item541496257_sterownik_zamka_vw_logo_migacze_komfort_klapa.html

--- scalone ---

Nazwa mojego sterownika: NOXON T2P5

http://www.allegro.pl/item541496257_sterownik_zamka_vw_logo_migacze_komfort_klapa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Odkopuje temat.

 

 

Zakupiłem jakis chinski moduł centralnego z pilotami.

 

 

Urządzenie jest i na plusy i na mase, dość dobrze opisane. będę motnował to sam.

 

 

Wiem ze urządzenie musi być stale zasilane, ze musi miec podpięte któreś drzwi.

 

Pytanie, w które kable naj wygodniej się wpisąc ? Moduł komfortu czy drzwi ?

 

Jak drzwi, to czy trzeba tam poprowadzić stałe 12v czy jest skąd wziąć ?

 

Kwestia diód, czy podłaczając drzwi, trzeba wstawiać diody ?

 

Moze montował ktos to i da mi na maila [email protected] jakiś opis intrukcje, jak prosto i szybko podłączyć moduł ala bx10 ??

 

Ze zdjęciami bedzie mega super !!

 

W forimei odwdziećzenia się, mogę dać jakiś rabat na częsci u większości głównych importerów w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności