Skocz do zawartości
Gość Pelican

Trudnosci z zapalaniem niezupelnie rozgrzanego silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pelican

B5, 2000 rok, Silnik 1.6 ARM. Przy niezupelnie rozgrzanym silniku czasami obroty ida w gore bez dotykania pedalu gazu, albo nie mozna zapalic silnika, trzeba dlugo krecic rozrusznik. Przy normalnie nagrzanym silniku albo przy zimnym wszystko bez zarzutu (obroty, moc). Kto moze cos poradzic? Przepustnica juz wyczyszczona, potencjometr przepustnicy wyczyszczony, wszystkie wtyczki sprawdzone, swiece maja dopiero pare tysiecy, filtr powietrza czysty. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukass

Podłącz vaga i sprawdź czujnik temperatury, a po czyszczeniu adaptowałeś przepustnicę? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelican

Chyba juz jest w porzadku, gdzies wyczytalem ze do adaptacji przepustnicy wystarczy wlaczyc silnik i pozwolic przez pare minut popracowac bez dotykania pedalu gazu. Zobaczymy co dalej bedzie, na razie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki

mam ten sam problem wymieniłem kable ,czujnik obrotów wału,swiece ,czyjnik temperaturt ,sonde lambda,wyczyszczona przepustnica i nic jak zimny to skurwiela trudno odpalic zastanawiam sie czy nie należy wymienic przepustnicy ponoć wymienia sie co 150 tyś

moze ma ktos inna koncepcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ostatnio problemy z odpaleniem swojego paska z rana.mam wymienione świeczkie na nowe.sprawdzal mechanik ostatnio i stwierdzil ze nie ma na świecach pradu.jaka moze byc przyczyna tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ostatnio problemy z odpaleniem swojego paska z rana.mam wymienione świeczkie na nowe.sprawdzal mechanik ostatnio i stwierdzil ze nie ma na świecach pradu.jaka moze byc przyczyna tego??

 

Trzeba sprawdzić cały obwód zasilania świec żarowych.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności