Skocz do zawartości
rafikw210

pilot do centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy da sie zakodować pilota od całkiem innego alarmu kupionego na allegro do paska 97 tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz to napisz to pytanie jesniej bo nie bardzo kapuje o co Tobie chodzi.Nie wiem czy Ty chcesz kodowac np. pilota od Forda do Vw -bo tak sie nie da, czy po prostu chcesz kupic inny kluczyk od Vw passata i nie wiesz czy da sie zakodowac do |Twojego autka.Musisz kupic kluczyk o odpowiednich parametrach do twojego modulu komfortu co powinno byc 433 Mhz

Ja mialem kiedy passka z 98' i mialem taki luczyk:

5254818141qk2.jpg

Niektore passaty mialy juz kluczyki typu scyzoryk,ale nie wydaje mi sie zebys mogl go dopisac do twojego modulu

Jesli poszukasz taki nowy na np. allegro to jeszcze bedziesz musial dokodowac immo i oczywiscie dociac nozyk

Edytowane przez Omni81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam pilota bez kluczyka i pochodzi on od centralki kupionej na allegro , a przy passacie też mam pilota który jest dopinany do kluczyka .rozumiem że musze zmienić

całą cetralke? w samym kluczyku nie mam pilota .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie piszesz nic jaki alarm i wszystkie szczegóły o nim,są alarmy do których można wkodować nowe piloty miałem kiedyś alarm proximy i wyskoczyły oba piloty,tam gdzie zakładałem wgrali mi nowe i wszystko działało jak należy. Co do pilota który kupiłeś na allegro obawiam się,że sam wygląd obudowy może nie mieć nic wspólnego z tym alarmem co masz w swoim aucie. Myśle,że najlepiej podjedz do jakiegoś zakładu co zajmuje się alarmami i na pewno odpowiedzą na nurtujące pytania. Jest też inna możliwość,zobacz jaką masz centralkę kup taką samą z kpl pilotów wymień, a starą wystaw na allegro :) bo rozumiem,że rozchodzi się tobie o to żeby mieć 2 piloty....

Edytowane przez kubam76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jaka może być przyczyna że otwieranie z pilota działa tylko ok 10cm od samochodu,a dokładniej przy przednich drzwiach? Pilot jest po wymianie baterii i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: jaka może być przyczyna że otwieranie z pilota działa tylko ok 10cm od samochodu,a dokładniej przy przednich drzwiach? Pilot jest po wymianie baterii i nic.

 

Wyciąg moduł komfortu i popatrz na plytke czy wszystko ok.

we wtyczce 15 pin na pinie 10 masz przewod do anteny pin 7 to ekran tegoż przewodu.

jak niechce ci sie za bardzo knytac to poprostu wepnij tam swoj kawelek kabelka dlugosci 20-30 cm i powinno chodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności