Skocz do zawartości
blade13

Duzy problem... z modulem komfortu?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nastepujacy problem. Zmienialem podswietlenie w panelu sterowania el. szybami i po podlaczeniu go (mam sterownik razem z modulem komfortu - na duza zasowke) wszystko bylo ok. A teraz nie idize blokowac drzwi, lewe okno otwiera sie i zamyka zamiast prawego, prawe zamiast lewego ( tylne chodza ok). Jak zamykam auto to przod jakos dlugo sie zamyka + szyby opadaja na dol (mam domykanie). Do tego nawet przy wylaczonym swietle i zaplonie caly czas podswietla sie panel sterowania szybami i lusterkiem. Co to moze byc? Czy modul komfortu padl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to cos narobiłeś w tym sterowniku w którym zmieniałęś podświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pierwszy raz go podlaczylem to bylo ok. Dopiero jak zaczalem naciskac guziki to cos sie skopalo... w module nic nie grzebalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść po kolei tą droga jaką grzebałeś w tym sterowniku.. zajrzyj w każde miejsce którego dotykałeś. sprawdź czy gdzieś nie odlutował się kable itp. Jak nic nie znajdziesz.. to ten przerobiony sterownik pewnie do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze sam sterownik bedzie do wymiany czy caly modol komfortu? Zaznaczam, ze mam to jakby zintegrowane razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczam, ze mam to jakby zintegrowane razem...
Czyli mam rozumieć że sterowanie szybami masz umiejscowione pod siedzeniem ?? Właśnie tam jest moduł komfortu, a sterowanie szybami w drzwiach kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sczytaj błędy modułu komfortu(oczywiście resztę też możesz nic nie zaszkodzi) Vagiem jeśli jakieś masz usuń je i odłącz klamrę "-" od aku potem podłącz ją i sprawdź czy coś się zmieniło ..

Mi kiedyś woda dostała się do syreny alarmowej i miałem podobny problem z drzwiami szybami i alarmem...

Modól komfortu zaczoł wariowac no ale teraz juz wszytko smiga jak należy.

No mam nadzieje ze to coś pomorze... pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gural 97 rok mial modul w sterowniku szyb... Sprobuje z ta klema i vagiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień zatem rok prod w profilu, bo mylisz ludzi.

Masz napisane 1998.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem odlaczyc kleme na dluzasza chwile i nic.. Probowalem tez odczytac bledy... Bylo cos takiego:

 

01331 - Door control Module : Drivier Side (J386)

49-10 - No comunications - Intermittent

0932 - Electric Window Motor: Drivers side (V147)

35-0--

 

Jak odlacze od modulu komfortu ten gorny panel z przelacznikami to itak nie chce zamykac auta... Chyba czeka mnie wymianka komfortu.... Nieee...

Edytowane przez blade13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyienlem mdul komfortu wraz ze sterownikiem szyb na inny i chodzi wszystko ok... Dosyc drogi interes :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności