Skocz do zawartości
Rojasek

B6 i MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam Passata B6 z oryginalną Navigacja MFD2 . No wzmacjacza to raczej nie mam , patrzyłem w bagazniku(kombi) w boczku i nie mam nic... no trudno.

Dlatego chcialem sie zapytac no niby brzmienie jest dobre aczkolwiek brakuje mi tego dołu ... chcialem cos swojego zamontowac. Myśle nad głosnikami Morel lecz nie wiem czy to "radyjko" udźwignie takie głosniki kosztujace 2000-3000 złi nie wiem czy to sie oplaca

prosze o pomoc jakie macie głosniczki i jak to gra

pozdrawiam Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się. Moim zdaniem trochę przerost formy nad treścią. No chyba że chcesz zrobić nagłośnienie z wyższej półki, ale do tego musisz jednostkę centralną wymienić i dodać do tego trochę innego sprzętu. Poza tym, Morel to raczej głośniki wielodrożne, a nie typowe niskotonowe.

Zainwestuj sobie na przykład w skrzynkę JBL, albo inne tego typu brzdąkałki. Poszukaj w tym dziale, jest sporo tematów o subwooferach. Jeżeli brak Ci faktycznie tylko niskich najlepiej sprawdzi się niewielka skrzynka w bagażniku ze wzmacniaczem (mam nadzieję, że nie chcesz żeby najpierw Cię było słychać a potem widać ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

oczywiście ,że nie jestem z tych osób gdzie pierw slychac "unc unc". Bo jezeli te głosniki +wzmacniacz itd to raczej nie bede bawil sie w zmienianie pól elektroniki w samochodzie do sprzętu Audio. Najwyzej kupie samego soobofer , i wmontuja mi w boczek w bagazniku. Bo niestety nie moge zamontowac tuby w baganzniku bo uzywam bagaznika i nie ma miejsca na tego typu rzeczy

 

Gdybym zamontoiwał Morel'e to odrazu lepszy Sub oraz wzmaczniacz z lepszej półki. Duzo jeżdze dlatego zalezy mi na dobrym sprzęcie grającym. Mialem poprzednio w ASTRZE III DLS i grało to nieźle ale tylko przód. Teraz chcialem jeszcze cos lepszego. Poprostu chcialem wiedziec czy te "MFD2" jest coś warte. Ale myśle ,że przy takim sprzęcie nie jest nic warte:) Dlatego musiałbym wywalic ta nawigacje i wstawic podobnej wielkosci z duzym ekranem DVD radyjko ALPINE albo "Pionka".

pozdrawiam

ps. moze ma ktos jeszcze w tej nawigacji lepsze głośniczki niz fabryczne?

Edytowane przez Rojasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako ze nie moge zakladac nowych watkow, a mam problem z tym radiem to postanowilem sie tu podpiac. Otoz mam problem poniewaz mam w swoim b6 raido mfd2 bez zmieniarki. Z tego co mi sie wydaje powinno ono czytac audio cd. Niestety przy probie wlozenia plytki, radio w ogole nie chce jej zassac. A jezeli sie uda to od razu ja wyrzuca. Probowalem tez oryginalnych plyt - to samo. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeśli się nie mylę a masz MFD2 to czytnik czyta tylko mapy- przynajmniej tak było w MFD2DVD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wrzucic oryginalna plytke z mapami do passata i naped zachowal sie identycznie, wciaga plyte i natychmiast wysuwa. Audio cd tez raczej czyta bo na samym srodku pisze no audio cd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Probowalem wrzucic oryginalna plytke z mapami do passata

 

ale czy to była mapa na CD czy DVD bo z tego co piszesz to masz MFD2CD (starą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mfd2 dvd jak na tym zdjeciu http://obrazki.elektroda.pl/2759004000_1364050625.jpg , plyta byla oryginalna do radia z salonu. Czy jest mozliwosc ze siedzi tam juz jakas plyta i nie moze wylezc? Bo caly czas jak sie otworzy nawet drzwi to radio dziala tak jakby probowalo cos wczytywac. Chociaz wtedy chyba nie zassalo by drugiej nawet na moment. Dodam ze jak juz zassa to wczesniej dlugo stawia opor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności