Skocz do zawartości
farszu

o co chodzi z parktronikem w b6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie wie ktos może o cco chodzi z parktronikiem w pasacie jak wbije wsteczny to piszczy ok po wyłaczniu wtecznego klawisz swieci sie na żółto i jeszcze daje przez chwile dzwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS
Mam pytanie wie ktos może o cco chodzi z parktronikiem w pasacie jak wbije wsteczny to piszczy ok po wyłaczniu wtecznego klawisz swieci sie na żółto i jeszcze daje przez chwile dzwiek

układ sam załącza się jak wbijesz wsteczny i dopóki nie rozpędzisz auta do jakichś 20 Km/h to system uważa że cały czas manewrujesz autem i bada co jest wokół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się koledzy ile kosztuje dołożenie parctronica do paska b6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kamera wsteczna, po powrocie do jazdy dziala jeszcze przez chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dombi

Ja zamierzam zakładac u siebie to w vw powiedzieli około 550zł czujniki i w Bydgoszczy robocizna 700zł a w Poznaniu 1000zł a u mechanika który serwisuje mi passka powiedział 900zł(robocizna plus czujniki). Oczywiście mowa przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mowa tu o oryginalnych? + oryginalny przycisk obok lewarka zmiany biegów? hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie oryginal, bo przy zakupie auta jak montuja w fabryce licza sobie o ile dobrze pamietam ponad 2 tys, wiec dziwne byloby zeby dolozenie tego pozniej bylo tansze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok to moze nie oryginal ... ale czy przycisk bede mial? bo jak nie ... to prosciej zalozycz zestaw 4+4 ktory kosztuje 250-300zł + robocizna 100 = efekt taki sam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dombi

Co do przycisku nie mogę się wypowiedziec poniewaz to była tylko krótka rozmowa przez telefon. Ale gdyby ktoś z kolegów był by bardziej zainteresowany i się dowiedział bym byl wdzięczy za info. o przycisku. Dodam że o czujniki pytałem w Bydgoszczy i Poznaniu to cena była identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednego katalogu biora ceny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bedziesz rozpaczał jak nie bedziesz miał przycisku? ja nie mam w touranie, a mam fabryczny parktrionic i nie rozpaczam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U minie po ręcznym lub automatycznym właczeniu parkroniku kontrolka działa ale nie słychaćdzwięków ostrzegawczych sygnalizujacych przeszkodę. Do tej pory wszysko działało prawidlowo, ale chyba coś się stało bo system nie ostrzega. Może ktoś się spotkal z takim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz wyłączony dźwięk ostrzegawczy?

taka możliwość jest w modelach z RNS 510:

wyłączony dźwięk, pośredni (+ściszenie radia) i głośny (+wyłączenie radia)

nie wiem jak w twoim jest modelu (2005 rok produkcji ? z CR?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może przypadkowo wyłączyłem ten dźwięk, ale jak go włączyć. Auto ma krótko i instrucję w języku obcym, jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc.

 

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:35 ----------

 

Mam zwykłe radi CD z niebieskim wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności