Skocz do zawartości
rafcisz

Wyciszenie pracy silnika TDI (osłona pod silnik)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

Mam pytanie??czy jest jakaś możliwość żeby wyciszyć prace silnika TDI??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta pod silnik i skrzynię biegów wbrew pozorom daje bardzo dużo. Masz wygłuszenie pod maską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
płyta pod silnik i skrzynię biegów wbrew pozorom daje bardzo dużo. Masz wygłuszenie pod maską?

Kolego musze to sparawdzić,wygłuszenie pod maską mam,ale osłony pod silnikem i skrzynią biegów to nie mam.

mam jeszcze jedno pytanie??czy to chodzi o taką plastikową osłone pod silnik i skrzynie biegów??

Powiedz mi tylko jak robi sie to żeby dodać ci że mi pomogłeś a to zrobie

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to chodzi o taką plastikową osłone pod silnik i skrzynie biegów??

 

Dokładnie o nią. Chcesz koledze dać pomógł klikasz w plusika na fioletowym tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymień sobie komplet, polski producent rezaw plast, robi zamienniki, poza tym kup sobie komplet spinek, bo starych pewnie nie masz, albo są w stanie agonalnym.

 

kplzwyguszeniemrm0.jpg

spinkiiv4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki zestawik od nich zakupiłem i koszta dużoooo mniejsze niż w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupię same spinki takie co są na obrazku oraz te które montują płytę dolną (te metalowe)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie kupię same spinki takie co są na obrazku oraz te które montują płytę dolną (te metalowe)?

 

Tu masz. Ja te kupiłem właśnie do tych osłon wsio jest w komplecie. Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje caly komplet-oslona i spinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztuje caly komplet-oslona i spinki

 

Płyta z jednej aukcji + spinki z drugiej = cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na stronie producenta którą masz podaną wyżej klik Osłony + spinki 225 zł.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na stronie producenta którą masz podaną wyżej klik Osłony + spinki 225 zł.

 

Tylko że ten link spinki i osłony co podałeś Jacku to tak nie do końca bo przy tej osłonie, spinki są tylko do silnika do skrzyni nie mają. Spinki dokupujcie z linka co podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafcisz ja placilem 145zl za oslone na allegro..smigam z nia dwa lata i wszystko jest ok..ja spinek nie robilem tylko na srubki z takimi plastykowymi koleczkami..nie wiem jak to wytlumaczyc..mialem rowniez troszke porblemu z zamontowaniem oslony w miejscu laczenie sie oslony silnika ze skrzynia..tam zrobilem sobie dwie srubki pionowo bo jest miejsce chyba na seryjna oslone pod spodem i na nie wchodzi mi oslona i potem nakretka z podkladka...moze nie do konca dobrze wytlumaczylem ale jak chcesz to zrobie fotki i ci wysle..jesli bedziesz mial oslony to na nity zespol je ze soba...niektore tego nie wymagaja ale widzialem takie ktore trzeba...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VwobekW, słyszałeś o znaku interpunkcyjnym pod nazwą przecinek? :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też czy masz wyciszenie pod osłoną silnika. Często się zdarza, że od temperatury te wygłuszenie osłony TDI odpada ... A osłona pod silnikiem dużo daje wiem bo sprawdzałem :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na stronie producenta którą masz podaną wyżej klik Osłony + spinki 225 zł.

 

A stosowałeś to?Faktycznie to wygłuszy?Moja stara pokrywa pod silnikiem jest juz dość zdezelowana,popękana i się zastanawiam czy warto kupić nową ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kupicie to wszędzie nie trzeba płacić za przesyłke już widziałem takie rzeczy w sklepach po niższych cenach jak wiem to nawet orginał czasami nie da rady wytrzymać na Polskich drogach. więc nie przepłacaj jedz na giełdę lub do większego sklepu i masz to od ręki nie na za jakis czas. i to nie jesteś pewien czy będzie pasować. a co do gwarancji to jestem ciekaw jak to odsyłasz do sprzedawcy po pęknieciu i on ci to przyjmuje. wiem coś o tym.

--- scalone ---

ale osłone polecam daje coś. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie kupicie to wszędzie nie trzeba płacić za przesyłke już widziałem takie rzeczy w sklepach po niższych cenach jak wiem to nawet orginał czasami nie da rady wytrzymać na Polskich drogach. więc nie przepłacaj jedz na giełdę lub do większego sklepu i masz to od ręki nie na za jakis czas. i to nie jesteś pewien czy będzie pasować. a co do gwarancji to jestem ciekaw jak to odsyłasz do sprzedawcy po pęknieciu i on ci to przyjmuje. wiem coś o tym.

--- scalone ---

ale osłone polecam daje coś. :>

 

 

popieram.ja w sklepie dałem za obie osłony (silnik- skrzynia) 150pln.blaszki i wkręty groszowa sprawa w wkażdym "żelaznym" sklepie.a wygłuszenie przełożyłem ze starej osłony i popieram warto je mieć tak jak i osłonę.wcześniej jeździłem troszkę całkiem bez osłony - słychać różnicę:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnawiam temat...

kupiłem osłonę pod silnik (bez osłony pod skrzynię), nadkole i komplet spinek (sporo ich w paczce jest) od tego użytkownika http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4670045 i muszę przyznać, że jestem baaaardzo pozytywnie zaskoczony jakością elementów. Za całość wyszło 156zł za pobraniem. Paczka była drugiego dnia. Wyglądają jak oryginalne. Osłona jest ze wzmocnionego włókna (dwa razy grubsza od oryginału) i elastyczna (giętka prawie jak oryginalna). Zobaczymy jak to będzie z jej mocowaniem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że spinki te co z przodu trzymają osłonę silnika są ciut za krótkie i trzeba dokupić zwykłe wkręty trochę od nich dłuższe, żeby to się dobrze trzymało. U mnie przynajmniej tak było ;) Reszta spinek blaszek pasuje idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności