Skocz do zawartości
rafcisz

Awaria prawej kratki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy!!mam mały problem,od paru dni zauważyłem że na przedniej desce rozdzielczej nie dmucha mi powietrzem kratka z prawej strony.Gdy kręce tym pokrętłem przy tej kratce to jakeś tam powietrze wyleci,ale to i tak nie jest jeszcze to.

Mam pytanie,czy taką awarie idze usunąć samemu i jak to naprawić i co to jest??

Pokrętło kręci się lekko i na nic nie reaguje i powietrze wcale się tam nie przedostaje.

Prosze o pomoc i z góry dziękuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba wyciagnac kratke od nawiewu i zobaczyc co jest tego przyczyna czy sie polamaly plasikowe bolce czy po prosu wypadly,albo taki suwak zlecial z kola i dlatego sie nie otwiera.Do wyjecia tej kratki potrzebujesz 4 plaskie wkretaki i musisz wsadzic dwa do dolu dwa od gory i powinno wyskoczyc .Latwo nie bedzie,ale idzie.Nie dowiesz sie az tego nie wyciagniesz i nie sprawdzisz.

Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To trzeba wyciagnac kratke od nawiewu i zobaczyc co jest tego przyczyna czy sie polamaly plasikowe bolce czy po prosu wypadly,albo taki suwak zlecial z kola i dlatego sie nie otwiera.Do wyjecia tej kratki potrzebujesz 4 plaskie wkretaki i musisz wsadzic dwa do dolu dwa od gory i powinno wyskoczyc .Latwo nie bedzie,ale idzie.Nie dowiesz sie az tego nie wyciagniesz i nie sprawdzisz.

Powodzonka

Kolego dziękuje za pomoc,twoja rada pomogła,z zleciał mi suwak z koła i to był powód dla czego nawiew mi tam nie działał.

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności