Skocz do zawartości
Gość pawel.poznan

PROBLEM Z MOIM PASKIEM!!!!2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel.poznan

Poradziłem się was i sprawdziłem przez podłączenie paska do kompa i nie ma żadnych błędów na czujnikach ani na przepływce. Tłumik też jest ok. Cały czas pracuje nierówno(jakby na jeden gar gorzej chodził) tak mi powiedzieli w ASO(mam tam znajomych) więc to nie żadna ściema. Radzą mi ściągnąć głowicę bo mają podejżenie nadpalonego zaworu(ciśnienie jest ok).

Prosze piszcie co mam zrobić.

 

Passat 1,8 20V ADR 125km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu_82

Poszukaj mechanika, który ma przyżąd do diagnozy głowicy bez jej demontażu. Montuje sie go w miejsce korka w zbiorniczku płynu chłodzenia. Urządzonko ma 2 pojemniczki z jakąś chemią, jak jest cos źle, to chemia zmienia kolor. Mi od razu wykazało uszkodzenie [zawartość siarki w układzie chłodzenia]. Może to cos pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zamontowany gaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podejrzewasz upalone zawory to sprawdź zbiorniczek płynu chłodzącego sondą do badania spalin - jak pokaże węglowodory to albo uszczelka albo zawory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zbiorniczek z chemią tylko zwykła sonda do spalin jaką ma większość warsztatów.

I nie siara tylko węglowodory.

Czy VAG pokazał jakieś błędy? Może któraś cewka, przewód WN lub świeca jest walnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość l.mosiolek

Przepraszam, że się wtrącę.

A przepustnicę czyściłeś? na pewno nie zaszkodzi. Ponadto proponuję sprawdzić cewki i świece - steffy dobrze kombinuje.

Pozdrawiam

Lechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności