Skocz do zawartości
lettki

Problem z wtryskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem passata b6 2.0 tdi 140 po paru tygodniach poczułem drgania silnika nie długo po tym komputer pokazał błąd zawiozłem auto do VW i okazało się że mam wtrysk do wymiany koszt około 4000zł (mówią że być może pomogą z kosztami jako że auto ma serwis VW i tylko 3 lata i 2 m-ce - jakoś nie wierze w pomoc...)

W czym rzecz?

Panowie z VW wyznaczyli termin na 5 stycznia a ja planowałem wyjazd (1000km w dwie str.) na sylwestra ma ktoś z Was pojęcie czy to może pogorszyć stan auta lub np. zgaśnie mi gdzieś w trasie???

Czy powinienem zrezygnować z wyjazdu czy raczej to mu nie zaszkodzi i przejedzie taką trase?

Z góry dziękuje za pomoc

Maciek:confused:

--- scalone ---

a zapomniałem dodać że jestem nowy i nie bardzo wiem jak działają fora ale wiele osób mi rekomendowało więc jestem ale wybaczcie jeśli coś piszę nie tak...

wcześniej miałem też passata b5 ponad 3 lata więc też mogę pomóc jeśli tylko znajde tematy na które mam jakieś pojęcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi jak dotąd - więc ja kontynuuje

 

Vw wymienił wtrysk na nowy i niespodzianka po 40km ten sam komunikat !!! Czy panowie z VW źle zdiagnozowali problem? czy kolejny wtrysk będzie do wymiany?

zaczynam się załamywać - to jest śmiechu warte co ten VW wyprawia... na kolejną naprawe muszę czekać 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam,że szukanie rozwiązania problemu w aso było wielkim błędem,oni zawsze zaczynają od wymiany wszystkiego po kolei,bo tak jest prościej(a może trafią z diagnozą)i przynosi niewspółmierne korzyści finansowe dla nich,jeśli masz w okolicy rozgarniętego mechaniora z vagiem to uderz do niego i kombinujcie,w serwisie stracisz masę czasu i funduszy oczywiście,koledzy z forum pewnie za chwilę podpowiedzą ci kilka tematów,powodzenia i niedrogiej naprawy:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0 odpowiedzi jak dotąd - więc ja kontynuuje

 

Vw wymienił wtrysk na nowy i niespodzianka po 40km ten sam komunikat !!! Czy panowie z VW źle zdiagnozowali problem? czy kolejny wtrysk będzie do wymiany?

zaczynam się załamywać - to jest śmiechu warte co ten VW wyprawia... na kolejną naprawe muszę czekać 2 dni

 

Stawiam na czujnik temperatury paliwa, niech go dobrze sprawdzą. Identyczny problem miał kolega w Golfie, wymiana wtrysku za 3000 netto i 50 kilometrów i klapa... inny zakład 70 zł i latał jak nowy. Za wtrysk nie chcieli zwrócić.....:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio robiłem Jette z 2008 roku ktora miała 20 tys przejechane i facet mowil ze nie chodzi a ASO ze wszystko jest Ok, i walniety byl pompowtrysk, a oni nie stwierdzili usterki. Wiec masz racje - ASo to ostatnia deska ratunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na czujnik temperatury paliwa, niech go dobrze sprawdzą. Identyczny problem miał kolega w Golfie, wymiana wtrysku za 3000 netto i 50 kilometrów i klapa... inny zakład 70 zł i latał jak nowy. Za wtrysk nie chcieli zwrócić.....:mad:

 

To nic nie można zrobić? powinni chyba zwrócić za błędną diagnoze ???

Ja znowu odstawiłem auto do aso chcę zobaczyć co tym razem powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak im udowodnisz ze to nie byl wtrysk na 100% ......a tego nie zrobisz. usterka taka czy inna moze byc wywolana pod kolej przez kilka zeczy. Nie ma ze czujnik to TYLKo to, a bezpiecznik to TYLKo to ..... VAG czy VAS nie pojdaje - to czy to .... Ile jest przypadków ze ze wymienia sie kilka zeczy i nadal nic, a te zeczy byly juz zuzyte i mogly wywolac usterke w wiekszym lub mniejszym stopniu. taki to juz urok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności