Skocz do zawartości
Gość yanusz27

podczas wymiany rozrządu uszkodzono mi przepływomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yanusz27

Witam. Podczas wymianki rozrządu i zakładaniu filtra powietrza mechanik zakładając nieumiejętnie opaskę zaciskową uderzył kombinerkami w przepływomierz powietrza. Okazało się, że uszkodził sie przepływomierz.

 

Co w takim przypadku mam robić. Jak dochodzić swoich praw. POMOCY

Dodam ze cena nowego przepływomierza to 1200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna znaleźć taniej.

Zgłosiles fakt do kierownictwa serwisu?

Masz jakichś światków czy była to klasyczna naprawa garażowa?

 

Kombinerki w akcji. Musi tam byc biednie z kluczami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yanusz27

Heh. naprawa była prowadzona w jednym z autoryzowanych serwisów. jedynym swiadkiem jestem niestety tylko ja.

Coś tak czuję, że chyba nic nie wywalczę. Chyba muszę się pogodzić z faktem zakupu nowego przepływomierza. Tylko gdzie go dostać wmiare tanio i dobry ?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zareagowałes od razu czy znalazłes problem dopiero w domu?

Warto jednak przejechac się i powiedzieć co się myśli.

Najlepiej weź kogoś do towarzystwa to lepiej będziesz się czul jak zleca się dyskutować :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yanusz27

Problem zobaczyłem dopiero w domu. Dzisiaj jeszcze sie upewnie na 100 % czy napewno to przepływomierz i jutro jade do mechaniorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yanusz27

może wiesz gdzie w białymstoku mogę znaleść używke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie uzywkę.

Oddajesz stary i dostajesz taniej nowy. Koszt około 350 zł

 

A tak wogóle to co się stało z twoim? Pękła jakis plastik? Jakie masz objawy? Słabo jedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yanusz27

słabo jedzie. praktycznie zero mocy a max obroty to 1500. jak zalozyłem od kumpla to jechał OKI.

 

Gdzie moge wymienic przepływomierz tak jak piszesz ?? masz jakies może namiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tel do serwisu Boscha.

Wymienia się sam wklad. Bez tej dużej tuleji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yanusz27

jestem już po wymianie. niestety ten model przepływomierza jest jako całość. wkład nie wchodzi w gre.kupiłem używke za 190 zł i jest OK. Dzieki za pomoc. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też w ASO uszkodzili przepływomierz. Po wiązance jaką dostali, uszy po sobie i przeprosiny, kawka, wymiana na nowy i kasowanie błędów gratis. Mam automata - tam były hece, nie miał siły przejść na trójkę (5 biegowy tiptronic) a na jedynce ledwo się wczłapał pod górkę do serwisu. Początek rozmowy wyglądał tak (jeżdżę na wózku inwalidzkim i mam dostosowane autko):

- Dzień dobry, przyjechałem maluchem do poprawy.

- ?!?!?!?! (to szok i zdziwienie) Którym maluchem?

- No tym.

- Ale przecież to jest Passat.

- To był Passat a teraz to jest maluch, bo wraz z rozrządem włożyliście mi chyba silnik od malucha!

- Niemożliwe - pan patrzy pod maskę uśmiech i mówi, że silnik jest taki, jaki był.

- No rzeczywiście, nawet ten sam, pan poczeka. (schylam i czegoś szukam w silniku z wózka inwalidzkiego wygląda to rewelacyjnie)

- Czego Pan szuka? (gość schyla się ze mną)

- Dziury, przez którą uciekły mi te konie, ale nie mogę znależć (gość zauważa, że robię go w totalną trąbe i już widzi, że się ośmiesza), zatem tak go naprawiliście (za 2100 zł), że ten silnik jest teraz takim samym inwalidą, jak ja. Czyli inwalidzie dajecie inwalidę.

 

Pan się przejechał, uszy po sobie, ja mu rachunki i pytanie czy naprawiamy to co uszkodzilismy, czy oddajecie pieniądze za naprawę, czy dzwonimy do VW Polska, żeby jasno ocenili jakość Waszych usług?

 

No i pan wziął samochód, dał mi fakturę na nowy przepływomierz (gwarancja 24 miesiące) na zawrotną kwotę zero złoty. No i to na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnyMen

Witam dzisiaj mechanik powiedział mi ze mam uszkodzony przepływomierz powietrza, po ile chodzi taki przepływomierz, kupić nowy czy uzywke na allegro(używane) widziałem po 350 zł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowy Cię raczej nie stać ;) szukaj sprawnej używki, można dostać za mniej niż wymieniłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności